•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از صادرات بیش از ۱۰ میلیون دلار کالا از گمرک همدان خبر داد و گفت: صادرات همدان ۱۵ درصد افزایش یافت.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی همدان گفت:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی همدان با تاکید بر اینکه فضای ناامنی برای کالای قاچاق در بازار همدان ایجاد شده است، گفت: ۲۴۱ پرونده قاچاق به ارزش ۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در همدان تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان همدان از صادرات ۱۳۷ میلیون دلار کالا از گمرک همدان در سال گذشته به سایر کشورها خبر داد.
   رئیس اداره بازرسی همدان:
   رئیس اداره بازرسی استان همدان از ثبات قیمت‎ها در بازار همدان خبر داد و گفت: مشکلی در تامین مرغ و میوه در بازار همدان نداریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از صادرات بیش از ۱۵ میلیون دلار مواد غذایی به روسیه خبر داد و گفت: همکاری همدان و روسیه در زمینه‌های ریلی گسترش می‏‌یابد.
   طی 10 ماهه امسال:
   رئیس صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: صادرات کالای تولیدی استان از گمرک همدان و سایر گمرکات از مرز 560 میلیون دلار گذشت.
   همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر 21 طرح و پروژه با حضور جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در ملایر با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد تومان کلنگ‌زنی و افتتاح شد.
   مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان همدان گفت: همزمان با دهه فجر 10 طرح در شهرک های صنعتی همدان با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح می شود.
   در 9 ماه گذشته صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت همدان گفت: در 9 ماه گذشته 521 میلیون دلار صادرات کالا از همدان صورت گرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان روند ارتباط همدان با روسیه را کند ارزیابی کرد و گفت: صادرات مواد غذایی از همدان به روسیه در اولویت است.