•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از تهیه کالاهای اساسی برای ماه رمضان خبر داد و گفت: برنج، گوشت قرمز ، مرغ منجمد، شکر، خرما و روغن‌نباتی به میزان مورد نیاز برای استان تهیه و با آغاز ماه رمضان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: صادرات بخش صنعت استان همدان ۴۷ میلیون و ۷۰۱ هزار دلار و وزن آن ۴۳۳ هزار و ۱۳۲ تن بوده است که سهمی ۵۵.۵ درصدی را از صادرات این استان به خود اختصاص داده است.
   طی برگزاری مراسمی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان، از مدیران عامل ۱۲ واحد صنعتی و خدماتی سبز استان در اداره کل حفاظت محیط زیست همدان، تجلیل شد.
   رییس سازمان صمت همدان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اعلام کرد: یک معدن پشت معادن سرمک برای طرح سیلیکون متال در محدوده روستای بابارئیس ملایر در نظر گرفته شده است که در حال حاضر حدود ۴۰ تا ۵۰ هزار تُن ذخیره معدنی ...
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت:
   نماینده مردم‌ همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه هگمتان بازار که متشکل از ۱۰۰۰ واحد صنفی و تجاری است یک فرصت بسیار ویژه برای سرمایه‌گذاری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: 39 واحد صنعتی و تولیدی این استان از تملک بانک‌ها خارج و مجدد به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: برنامه تامین و نظارت بر توزیع کالاهای اساسی همچون گوشت قرمز، گوشت مرغ، برنج، قند و شکر در استان ادامه دارد.
   سرپرست اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان رزن با بیان اینکه 559 نفر از بافندگان فرش دستباف زیر پوشش بیمه قالیبافی هستند گفت: 70 درصد از حق بیمه آنها توسط دولت پرداخت می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان همدان با تأکید براینکه کسری شکر در بازار وجود ندارد، گفت: عده ای فضایی در بازار ایجاد کرده‌اند که که قیمت شکر را افزایش داده است
   رئیس هیأت نظارت بر انتخابات هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی استان همدان نتایج انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان همدان را اعلام کرد.