•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: نزدیک به یک هزار و 200 تن میوه شامل، سیب و پرتقال برای نوروز 1398 خریداری و در استان همدان ذخیره شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان :
   به مناسبت چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران شش پروژه صنعتی و معدنی با حضور خانواده معزز شهدا ، مسوولان ملی و استانی کلنگ زنی خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه میزان صادرات بخش کشاورزی استان در ۹ ماهه امسال ۳۱ میلیون و ۲۷۳ هزار دلار بوده است، گفت: بخش کشاورزی ۲۸ درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده ...
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه هیچ معدن طلایی در همدان وجود نداشته است، از اکتشاف نخستین معدن طلا در این استان خبر داد.
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه هیچ معدن طلایی در این استان وجود نداشته است، از اکتشاف نخستین معدن طلا در این استان خبر داد.
   مدیر بازرسی و نظارت همدان مطرح کرد:
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: امروز ساختارهای سنتی تهیه و توزیع کالا بر افزایش قیمت تمام شده و عرضه شده یک کالا مؤثر است و به دنبال تغییر و ساماندهی آن هستیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با بیان اینکه در هفت ماهه امسال صادرات از گمرک همدان ۶۳ میلیون و ۲۶۵ هزار دلار بود گفت: در این مدت ۱۵۳ قلم کالا از استان همدان به ۳۲ کشور صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: تراز تجاری استان مثبت و بیش از 46.2 میلیون دلار بوده و حجم مبادلات تجاری استان بیش از 80.2 میلیون دلار بوده است.
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: در چند سال گذشته بیش از ۳۰۰ پرونده برداشت غیرمجاز از معادن در استان تشکیل و برخوردهای لازم انجام شده سبب به پایان رسیدن برداشت‌های غیرمجاز از ...
   رئیس اتاق اصناف همدان گفت: به دنبال ادغام اتحادیه‌های که اعضا کمی دارند، هستیم تا با افزایش اعضای یک اتحادیه قدرت آن افزایش یابد.