•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   محمد خاکی ، با اشاره به یک میلیارد و 800 میلیون تنی ذخایر قطعی معادن استان همدان و با بیان اینکه ذخایر معدنی استان افزایش داشته است، اظهار کرد: امسال به طور قطعی 100 میلیون تن به ذخایر معدنی استان ...
   مدیر بازرسی و نظارت همدان خبر داد:
   مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: در راستای منافع تولیدکنندگان استانی و تأمین نیاز داخلی از خروج شیر خام ممانعت به عمل آمد.
   معاون نظارت سازمان صنعت استان همدان:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان همدان در نشست بررسی نوسانات بازار و نحوه قیمت‌گذاری و نظارت و بازرسی در حوزه موبایل اعلام کرد:پیشی‌گرفتن تقاضا از عرضه مهمترین معضل بازار موبایل ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: بخش عمده‌ای از لاستیک‌های خودروهای سنگین وارداتی است و با نرخ‌گذاری دولتی و زیر نظر سازمان‌های متولی توزیع می‌شود.
   با سرمایه گذاری یک هزارمیلیاردریالی صورت می گیرد
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر گفت: 2 واحد بزرگ صنعتی فروسیلیس در شهرک صنعتی جوکار ملایر با حجم سرمایه گذاری یک هزارو 400 میلیارد ریال آماده بهره برداری است.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به افزایش قیمت برخی فرآورده های لبنی در بازار گفت: هرگونه برخورد با افزایش قیمت لبنیات منوط به تصمیم گیری ستاد تنظیم بازار کشور است.
   معاون معدن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان با اشاره به تولید 7 میلیون تن ماده معدنی در سال گذشته، گفت: در سال گذشته 7 میلیون تن ماده معدنی در استان تولید شد که امسال نیز پیش‌بینی می‌‎شود بین 7 ...
   در راستای‌کنترل و تنظیم بازار صورت‌گرفت،
   معاون بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت همدان با اشاره به کاهش زمان بررسی و پاسخگویی به شکایت مردمی گفت: رسیدگی به تخلف های صنفی در کمتر از 10 ساعت انجام می شود.
   با حضور بازرسان سازمان صمت همدان صورت گرفت؛
   معاون بازرسی و نظارت صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: در راستای توزیع عادلانه گوشت گرم و منجمد تنظیم بازار با نظارت کامل بازرسان بین مردم توزیع می‌شود.
   رئیس سازمان صمت همدان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: ارز مورد نیاز برای واردات کالاهای اساسی مردم را تامین می کنیم و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم.