•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از بهره برداری از چهار طرح اقتصادی مقاومتی استان همدان خبرداد و گفت: شرکت‌های فولادی استان با توجه به شرایط پیش‌آمده با بیش از ظرفیت اسمی خود در حال تولید و ...
   رئیس سازمان صمت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان اظهار امیدواری کرد با عرضه سیب زمینی به بازار ، قیمت ها کاهش یابد.
   سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان همدان به عنوان دستگاه برتر در بیست و یکمین جشنواره شهید رجایی معرفی شد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان همدان گفت: این جشنواره همه‌ساله به‌منظور بزرگداشت شهید باهنر و شهید رجایی به‌صورت ملی و در همه استان‌ها با 6 محور برگزار می‌شود و پیش از برگزاری آن شاخص‌های عمومی و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   حمیدرضا متین درجمع اصحاب رسانه گفت: از کل واحدهای صنعتی استان حدود 400 واحد در شهرکهای صنعتی قرار دارد و 800 واحد خارج از شهرکهای صنعتی است.
   معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با ادعای اینکه اجرای هدفمندی یارانه‌ها کمر صنعت را شکست، گفت: اکثر واحدهای صنعتی با انباشت کالا مواجه هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از صادرات بیش از ۱۸ میلیون دلار کالا در دو ماهه ابتدایی امسال از همدان خبر داد و گفت: صادرات کالا از همدان ۱۴ درصد کاهش یافت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از معرفی ذوب‌آهن اسدآباد برای دریافت تسهیلات ۶ میلیارد تومانی به بانک معرفی شد خبر داد و گفت: راه‌اندازی ذوب‌آهن اسدآباد برای ۲۵۰ نفر اشتغالزایی به همراه دارد.
   استاندار همدان:
   استاندار همدان با بیان اینکه ستاد رفع موانع تولید بصورت هفتگی در استانداری همدان تشکیل می‌شود،گفت: ۳۸۰ واحد تولیدی در استان همدان از تسهیلات بانکی استفاده کرده اند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان در کارگروه امور اقتصادی و تولیدی شهرستان ملایر افزود: از 237 واحد تولیدی و صنعتی دارای پروانه در این شهرستان، 71 واحد در شهرک های صنعتی واقع شده و 166 واحد ...