•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت و معدن همدان از صادرات ۵۷۰ میلیون دلاری از همدان خبر داد و گفت: براساس ظرفیت‌های موجود پیش‌بینی می‌شود سال آینده صادرات کالا از همدان یک میلیارد دلار هدفگذاری شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان گفت: تسهیلات ۳۶۰ میلیون دلاری پتروشیمی ابن سینا در گرو تشکیل کنسرسیوم چند بانک است.
   اولین واحد تولید کننده درب های ضد حریق در غرب کشور و واحد تولیدی مبلمان و مصنوعات چوبی با سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرک صنعتی بوعلی همدان بهره برداری شد.
   معاون فرماندار تویسرکان از بهره برداری از سه طرح خدماتی در هفتمین روز از دهه فجر در تویسرکان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان از افتتاح ۹ طرح صنعتی و تولیدی به ارزش ۱۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در همدان خبر داد.
   فرماندار کبودراهنگ گفت: در دومین روز از دهه فجر 12 طرح عمرانی با بیش از 32 میلیارد ریال در شهرستان کبودراهنگ بهره برداری شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: هیئت سرمایه‎گذاری روسی در اردیبهشت سال آتی برای سرمایه‎گذاری در بخش معدن به همدان سفر می‎کنند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان گفت: کارخانه تولید بخاری‌های کم مصرف با سرمایه‌گذاری خارجی بهمن ماه امسال در رزن افتتاح می‌شود.
   در 10 ماه امسال رخ داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از صادرات 111 میلیون و 845 هزار دلار کالا از گمرک استان در 10 ماه امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان از افزایش رغبت صادرکنندگان و واحدهای تولیدی با حل شدن مشکل نقل و انتقال پول برای صادرات خبر داد.