• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در همایش بزرگ تجارت ایران و عراق:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از افزایش پنج درصدی صادرات ایران به عراق در 6 ماه نخست امسال در مقایسه با سال گذشته و رسیدن آن به سه میلیارد و 168 میلیون دلار خبر داد.
   محمد شریعتمداری:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ملت ایران پایدار خواهد ماند حتی اگر ترامپ رئیس جمهوری آمریکا با همه قدرت و توان خود به میدان بیاید.
   مدیرعامل رنو اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت خودروسازی رنو گفت: هر اتفاقی که در 15 اکتبر آینده (23 مهرماه) بیفتد، این شرکت نه تنها ایران را ترک نخواهد کرد، بلکه برای تداوم حضور در ایران برنامه ریزی بلندمدت و جدی دارد.
   معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای رسیدن به فهم مشترک در موضوعات مختلف همچنین به‌روزرسانی سند برنامه راهبردی وزارت صنعت، معدن و تجارت جلسات شورای مشورتی صنعت، ‌معدن و بازرگانی و صادرات با حضور ...
   رایزن بازرگانی ایران در اندونزی خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در اندونزی از رشد 377 درصدی صادرات غیرنفتی ایران به کشور اندونزی در نیمه اول سال جاری خبر داد.
   سفیر جمهوری چک در تهران:
   سفیر جمهوری چک در تهران از در نظر گرفته شدن خط اعتباری یکصد میلیون یورویی برای پیشبرد پروژه های ایران از سوی این کشور خبر داد.
   معاون وزیر صنعت جمهوری چک خبر داد:
   معاون وزیر صنعت و تجارت جمهوری چک از اجرایی شدن انتقال فناوری و تجربیات صنعتی جمهوری چک به ایران، همچنین آموزش مدیران ایرانی و تدوین نقشه راه همکاری ها در دور سوم کارگروه صنعتی مشترک دو کشور خبر داد.
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی فارس گفت: افزون بر 20طرح شاخص اقتصاد مقاومتی در بخش عمرانی در حوزه های تامین زیرساخت ها و نیز استفاده بهینه از منابع انرژی در شهرک های صنعتی این استان درحال اجرا است.
   مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف البرز گفت : در اجرای طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی ازابتدای سال جاری تاکنون پرونده یک هزارو 570 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی این استان ارجاع شده است.
   کارگران دو شرکت تولیدی هپکو و آذرآب اراک در حالی چرخ صنعت و اشتغال را در سنگر تولید و سازندگی به گردش درآورده اند که بخش قابل توجهی از معوقات خود را دریافت کرده اند.