•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: ثبت نام متقاضیان حضور در فرایند انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی تا ۱۵ مهر ادامه دارد.
   رئیس اداره نظارت بر کالا و خدمات سازمان صمت فارس گفت: تاکنون 4 مرحله گشت مشترک بازرسی در سطح شهرستان شیراز و شهرستان مرودشت برگزار شده و از 30 واحد صنفی فروش ایزوگام بازرسی به عمل آمده است.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس از افزایش ظرفیت و راه‌اندازی طرح توسعه شرکت تولیدی، صنعتی چیلیک در مرودشت فارس خبر داد.
   رئیس اداره بازرسی و مبارزه با قاچاق کالا سازمان صمت استان فارس از تخلف نزدیک به 6 میلیارد ریالی فروش اجباری 3 شرکت پخش در شیراز خبر داد.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس بر تسهیل روند صادرات، جذب و تشویق سرمایه گذارن در بخش محصولات کشاورزی تأکید کرد.
   رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صمت فارس:
   رئیس اداره بازرسی و کشف کالای قاچاق سازمان صمت فارس از کشف 70 هزار ماسک قاچاق و تاریخ مصرف گذشته از بازار خبر داد.
   رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان در اتاق اصناف استان فارس:
   رییس مرکز امور اصناف و بازرگانان با بیان اینکه ارائه خدمات به مردم و جامعه صنفی تعطیل بردار نیست، گفت: بر تقویت دوایر اصناف و بالا بردن کیفیت خدمت رسانی و تسریع در روند امور به جامعه صنفی تمرکز داریم.
   معاون سازمان صمت استان فارس تأکید کرد:
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس با اشاره به اهتمام ویژه و تعیین شاخص هایی برای هدایت سرمایه ها به سمت تولید با ورود شرکت‌های تولیدی به بازار سرمایه، انتشار اوراق ...
   معاون بازرسی سازمان صمت فارس خبر داد:
   معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت فارس با اظهار تاسف از بازیچه قرار دادن سلامت مردم توسط افراد سودجو، از جمع آوری ماسک های قاچاق از بازار خبر داد.
   همزمان با هفته دولت انجام شد؛
   همزمان با هفته دولت ، دو واحد صنعتی، تولیدی با مجموع سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغال ۱۱۵ نفر شامل تولید آمپلی فایر و سیستم های صوتی و بسته بندی انواع شکلات در شهرک صنعتی بزرگ شیراز افتتاح ...