• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان هرمزگان گفت: بیش از 900 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید دراین استان پرداخت شد.
   رییس مرکز اطلاع‌رسانی وزارت صنعت معدن تجارت گفت: مدیران روابط عمومی ، مستشار عالی روسای سازمان های صنعت،معدن و تجارت هستند.
   مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت تاکید کرد :
   مقام وزیر صنعت ،معدن و تجارت درامور تولید گفت: روابط عمومی برای شناساندن توانمندی های تولیدی و صنعتی کشور به همه اقشار و تبیین دستاورد های نظام اسلامی و دولت تدبیر و امید ،جهادی کار کنند.
   گردهمایی سراسری مدیران روابط عمومی خانواده بزرگ صنعت ، معدن و تجارت 5 اسفند ماه در شهر ساحلی بندر عباس برگزار می شود.
   معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت :
   معاون طرح وبرنامه وزارت صنعت، معدن وتجارت گفت: توجه، حمایت و برنامه ریزی از ظرفیت های موجود مهندسی کشور علاوه بر ایجاد امید در جوانان میتواند در اشتغال و بهبود فضای کسب و کار ایفا کند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد: طرح نظارتی نوروز 96 همزمان با سراسر کشور با هدف کنترل و نظارت بر وضعیت بازار از یکم اسفند سال جاری در استان آغاز شد.
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه با هشدار به تجار و بازرگانان ایرانی در مورد تبادلات بانکی با بانک‌های متفرقه روسیه گفت: 5 بانک روسی در فهرست بانک‌های تایید شده قرار دارند.
   رییس صنعت، معدن و تجارت شهرستان محلات گفت: مجوز بهره برداری دائمی نمایشگاه بین المللی سنگ محلات روز گذشته از سوی سازمان توسعه تجارت ایران صادر شد .
   مسوول اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی کشور در وزارت صنعت ، معدن و تجارت از بروز رسانی فهرست توانمندی های تولیدی و خدماتی کشور خبر داد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان با اشاره به بازرسی مستمر از فروشگاه‌های زنجیره‌ای، گفت: در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با این موارد برخورد می‌شود.