• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران طرح واحد بسته بندی و صادرات صیفی جات با حجم سرمایه گذاری دو و نیم میلیارد تومانی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع را در اندیمشک کلنگ زنی کرد.
   مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت
   مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صنعت، معدن و تجارت، آزادسازی واردات خودروهای لوکس با حجم موتور بیش از 2500 سی سی و حتی برنامه ریزی برای این موضوع را به شدت تکذیب کرد.
   سیدعلی در مجمع عمومی صندوق ضمانت صادرات ایران اعلام کرد:
   مدیرعامل صندوق ضمانت صادرات ایران با اشاره به رشد 70 درصدی عملکرد این صندوق در سال 95 ، گفت: میزان کل بیمه‌نامه‌ها و ضمانتنامه‌های صادره در سال 95 معادل یک هزار و 587 میلیون دلار بوده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد صادر کنندگان این استان برای شرکت در انتخاب صادرکننده برگزیده استانی سال ۹۵ تا دهم مهرماه ۹۶ مهلت دارند که با مراجعه به سایت سازمان توسعه تجارت ایران ثبت نام ...
   نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در کشور ارمنستان-ایروان ۲۰۱۷ درر پایتخت این کشور گشایش یافت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با بیان اینکه بالغ‌بر ۵۰ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنعت و معدن انجام‌شده است گفت: با این حجم از سرمایه‌گذاری هم‌اکنون بیش از ۵۰ هزار نفر در بخش ...
   با هدف جذب سرمایه گذاری در بخش اکتشاف معدنی؛
   مجری طرح شناسایی محیط‌های پتانسیل دار مواد معدنی کشور گفت: با همکاری سازمان زمین شناسی و سازمان ایمیدرو نقشه‌های پتانسیل مواد معدنی در مقیاس یک صد هزار در حال تهیه است که این نقشه‌ها در مقایسه با ...
   انجمن جهانی فولاد اعلام کرد:
   انجمن جهانی فولاد، رشد فولادخام ایران را در ماه آگوست 2017، حدود 15.1درصد و در 8 ماهه میلادی امسال را 15.17درصد اعلام کرد.
   با دستور محمد شریعتمداری:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت دستور داد زمان اجرای طرح درج برچسب قیمت برخی از کالاها توسط خرده فروشی‌ها به تعویق بیفتد.
   در جلسه هم‌اندیشی ایمیدرو و خانه معدن ایران مطرح شد؛
   رییس هیات عامل ایمیدرو پیشنهاد داد تا کارگروه تخصصی احیا 500 معدن متروکه با هدف رونق معادن و اشتغالزایی حداقل 25 هزار نفر تشکیل شود.