• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   در حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حکمی، شاهپور قنبری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران منصوب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سالانه 27 هزار تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری در سه واحد تولیدی این استان تولید می‌شود.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان از وجود ۸۰۰ واحد نساجی در این استان خبر داد و گفت: این واحدها زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار نفر را در سطح استان فراهم کرده است.
   طی مراسمی در ایدرو انجام شد :
   سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شورای توسعه اقتصادی و تجاری روسیه تفاهم نامه ای در خصوص گسترش همکاری در حوزه های انرژی (نفت و گاز ) ، صنایع ریلی و هوایی به امضا رساندند.
   دکتر فیاض در مجمع عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : الکترونیکی شدن صدور ضمانت نامه، ازاقدامات مهم در تکریم ارباب رجوع،سهولت امور و کمک به توسعه سرمایه گذاری صنایع کوچک است که نتایج گزارش فعالیت مجمع صندوق ضمانت ...
   رییس خانه معدن ایران تأکید کرد:
   رییس خانه معدن ایران توجه به بنگاه‌های کوچک و متوسط و تولید صادرات محور را مسیر مناسبی برای پیشبرد اهداف مشخص شده در شعار انتخابی امسال از سوی مقام معظم رهبری دانست.
   در پنج ماهه نخست امسال محقق شد؛
   میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در پنج ماهه نخست امسال، 23 درصد افزایش داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۵۰۰ میلیون تن ذخیره جدید پتاس در شهرستان طبس خراسان جنوبی شناسایی شده که برای سرمایه گذاری و بهره برداری از آن بدنبال سرمایه گذار جدیدهستیم .
   در آستانه بازگشایی مدارس؛
   به گفته مدیر بازرسی و نظارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در آستانه بازگشایی مدارس در این استان، با متخلفین افزایش غیر قانونی قیمت اقلام مورد نیاز دانش آموزان برخورد می‌شود و شهروندان در ...
   سفیر صربستان در نشست با فعالان اقتصادی استان مرکزی:
   سفیر صربستان در جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه مناسبات اقتصادی جمهوری اسلامی ایران با صربستان با همکاری تجار و بازرگانان دو کشور در حال افزایش است، گفت: با تفاهم نامه بین دو کشور، برای سفر به ...