• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت انجام شد:
   مراسم تکریم از بازنشستگان سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با حضور معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت و جمعی از پیشکسوتان این مجموعه برگزار شد.
   معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت در کردستان :
   معاون وزیرصنعت، معدن وتجارت گفت: 60 میلیون مترظرفیت خالی تولید چادر مشکی درکشور وجود دارد که از این میزان می توان 10 میلیون متر آن را در کردستان ایجاد کرد.
   درخواست رییس هیات عامل ایمیدرو :
   رییس هیات عامل ایمیدرو از تشکل های بخش خصوصی خواست که پیشنهادهای خود را برای بهره گیری از تسهیلات 1.5 میلیارد دلاری صندوق توسعه ملی برای معادن کوچک ارایه دهند.
   مدیر امور معادن سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران گفت: براساس چشم انداز ۱۴۰۴ باید بیش از ۵۰ میلیارد دلار در بخش صنایع معدنی و معادن سرمایه‌گذاری ‌شود که نیاز کشور در برنامه ششم حدود ۱۸ ...
   در حکمی از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس مجمع عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در حکمی، شاهپور قنبری را به عنوان مدیرعامل جدید شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران منصوب کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: سالانه 27 هزار تن انواع نوشت‌افزار و ملزومات اداری در سه واحد تولیدی این استان تولید می‌شود.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان از وجود ۸۰۰ واحد نساجی در این استان خبر داد و گفت: این واحدها زمینه اشتغال بیش از ۵ هزار نفر را در سطح استان فراهم کرده است.
   طی مراسمی در ایدرو انجام شد :
   سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و شورای توسعه اقتصادی و تجاری روسیه تفاهم نامه ای در خصوص گسترش همکاری در حوزه های انرژی (نفت و گاز ) ، صنایع ریلی و هوایی به امضا رساندند.
   دکتر فیاض در مجمع عمومی صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک:
   معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : الکترونیکی شدن صدور ضمانت نامه، ازاقدامات مهم در تکریم ارباب رجوع،سهولت امور و کمک به توسعه سرمایه گذاری صنایع کوچک است که نتایج گزارش فعالیت مجمع صندوق ضمانت ...
   رییس خانه معدن ایران تأکید کرد:
   رییس خانه معدن ایران توجه به بنگاه‌های کوچک و متوسط و تولید صادرات محور را مسیر مناسبی برای پیشبرد اهداف مشخص شده در شعار انتخابی امسال از سوی مقام معظم رهبری دانست.