• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در روسیه با هشدار به تجار و بازرگانان ایرانی در مورد تبادلات بانکی با بانک‌های متفرقه روسیه گفت: 5 بانک روسی در فهرست بانک‌های تایید شده قرار دارند.
   دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره تغذیه برتر:
   دبیر شورای سیاست گذاری جشنواره تغذیه برتر خاطرنشان کرد: باید دوره های آموزش پیشرفته و تخصصی بهداشتی، اخلاقی و انسانی در واحدهای صنفی برگزار شود تا دانش و آگاهی صنوف در مقوله بهداشت و سلامت ارتقا پیدا ...
   رایزن بازرگانی ایران در باکو خبر داد:
   رایزن بازرگانی ایران در باکو از سفر وزیر اقتصاد جمهوری آذربایجان در راس یک هیات تجاری این کشور به استان‌های اردبیل و آذربایجان غربی خبر داد.
   معاون سازمان توسعه تجارت:
   معاون سازمان توسعه تجارت گفت: تنها مرجع قانونی ارزیابی، انتخاب و معرفی نام‌نشان‌های برتر تولیدی و تجاری کشور، سازمان توسعه تجارت ایران است و اقدام هر مجموعه دیگری تحت این عنوان، بدون اخذ مجوز رسمی ...
   مدیرکل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی سازمان حمایت:
   مدیر کل نظارت بر محصولات کشاورزی و مواد غذایی با انتقاد از درج خبر سکوت سازمان حمایت در قبال گرانفروشی گوشت قرمز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح عرضه متاثر از قیمت دام زنده به اضافه هزینه های مترتب به ...
   دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   سازمان‌های عضو کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی موظفند حداکثر تا پانزدهم اسفند ماه امسال اطلاعات مربوط به انبارها و مراکز نگهداری استان را به سازمان ...
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با حضور مهندس نعمت‌زاده در یکصد و سیزدهمین جلسه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی آیین‌نامه اجرایی تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی اصلاح شد.
   متخصصان کشورمان با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) سیبل الکترونیکی ورزش تیراندازی تولید کردند.
   سازمان توسعه تجارت ایران در نامه‌ای به گمرک با استناد به مصوبه هیات وزیران فهرست کالاهای یارانه‌ای را به گمرک کشور ابلاغ کرد.
   مجتبی خسروتاج خبر داد:
   قائم مقام وزیر صنعت و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از برنامه های حمایتی این سازمان برای افزایش نقش و جایگاه زنان در توسعه صادرات غیرنفتی کشور خبر داد.