• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:

   رئیس سازمان توسعه تجارت ایران در بازدید از مجموعه کاله با اشاره به سهم 30 درصدی محصولات لبنی در صادرات صنایع غذایی ، راهکارهای متنوع سازی محصولات و بازار توسعه صادرات این شرکت را بررسی کرد.
   مدیر کل دفتر توسعه خدمات و محصولات دانش بنیان سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:
   مدیر کل دفتر توسعه خدمات و محصولات دانش بنیان از اعزام هیات تجاری و بازاریابی ایران به عمان خبر داد.
   مدیرکل دفتر اروپا و آمریکا خبر داد:

   مدیر کل دفتر اروپا و آمریکا با اعلام اسامی برخی بانک‌های روسی اعلام کرد روابط بانکی از طریق بانک کشاورزی با بانک‌های روسیه برقرار است.
   سازمان توسعه تجارت ایران اعلام کرد:
   مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت ایران توقف موقتی ثبت سفارش واردات خودرو سواری را به دلیل کنترل نرخ ارز ندانست و گفت: این توقف موقت خللی در روند واردات ایجاد نمی کند و واردات ...
   وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   مدیر کل دفتر امور اقتصادی و سیاست‌های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت واگذاری درج و نصب برچسب قیمت به آخرین حلقه شبکه توزیع کالا‌ها را سبب حذف نظارت و کنترل قیمت‌ها ندانست و گفت: بهره مندی از نرخ‌های ...
   رایزن بازرگانی ایران در اندونزی از برگزاری سمینار معرفی دستاوردهای نانو فناوری ایران و همچنین نمایشگاه محصولات و دستاوردهای نانو در حاشیه سمینار خبر داد.
   رایزن بازرگانی ایران در عراق با اشاره به سیاست‌های ابلاغی سازمان توسعه تجارت ایران، از راه‌اندازی دو مرکز دائمی برای تجارت شرکت‌های توانمند ایرانی در بغداد و کربلا خبر داد.
   رییس اتاق اصناف ایران:
   رییس اتاق اصناف ایران از دکتر شریعتمداری خواست تا دست بخش خصوصی را با تمام توان بگیرد.
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران:
   رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با تأکید بر لزوم مدیریت عوامل محیطی تاثیرگذار بر روند عملکردی حوزه صنعت و معدن گفت: تشکیل شورای عالی اصناف کشور نشان از توجه دکتر شریعتمداری به بخش خصوصی است.
   معاون وزیر صنعت خبر داد:
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در بازدید از ناحیه صنعتی طارم از جذب سرمایه گذاران در این ناحیه صنعتی منطقه کمتر توسعه یافته خبر داد‌.