• سرفصل اخبار
  • پربازدیدترین اخبار
  •  
  • فهرست اخبار
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   مدیرکل امور اقتصادی و سیاست های تجاری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای جلوگیری ازادامه افزایش قیمت گوشت گوساله و ذبح دام های مولد کشور باید،تعرفه واردات از 26 درصد به 5 درصد کاهش یافته و ارز ...
   در جهت تسهیل خدمات الکترونیک صورت گرفت؛
   تفاهم نامه مشترکی در جهت تسهیل خدمات الکترونیک میان وزارت امور اقتصادی و دارایی، دفاتر پیشخوان دولت و مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت منعقد شد.
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران خبر داد:
   رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در نشست نمایندگان بخش خصوصی و دولتی در خصوص آخرین وضعیت همکاری‌های ایران و روسیه گفت: سازوکار ورود به بازار روسیه موفق بوده است.
   با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و رییس سازمان توسعه تجارت برگزار شد:
   با حضور معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده و رییس سازمان توسعه تجارت، نخستین هم‌اندیشی زنان کارآفرین در حوزه صادرات کالا برگزار شد.
   معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تأکید کرد:
   به گفته معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مکانیزم درج قیمت کالاها توسط توزیع کننده‌ها در جهت ایجاد شفافیت در جریان گردش کالا و رقابتی‌تر شدن بازار کالایی بوده است.
   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در راستای گسترش خدمات الکترونیک و همچنین تسهیل در ارائه خدمات به متقاضیان، سامانه استعلام ضمانت نامه را راه اندازی کرده است.
   نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران توسط شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران از 3 تا 6 آبان‌ماه سالجاری در استانبول برگزارخواهد شد.
   کارگاه آموزشی "تقویت نقش توافق های تجاری ترجیحی در تجارت منصفانه و فراگیر" با هماهنگی کمیسیون اقتصادی و اجتماعی آسیا و اقیانوسیه در تهران برگزار شد.
   با پشتیبانی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک صورت گرفت:
   یک شرکت دانش‌بنیان در پارک علم و فناوری استان فارس با پشتیبانی صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا)، سیستم‌های هوشمند منازل و ساختمان‌های مسکونی ارزان قیمت را تولید کرد.
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه نجارت خبر داد:
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار با هیات زیرساخت الکترونیک استان لیائونینگ چین، زمینه‌های همکاری هرچه بیشتر دو طرف را بررسی کرد.