•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره بر ضرورت تامین آب مورد نیاز بخش معدن از سوی دستگاه‌ متولی این امر، به نقش اساسی معادن در توسعه استان تاکید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از اجرای طرح ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: پایانه صادراتی تخصصی فرش دستباف در استان زنجان به عنوان کوریدور صادراتی فرش دستباف شمال غرب کشور راه اندازی می شود.
   معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان اعلام کرد: در شهریور ماه امسال ، با 6 واحد انبار به دلیل عدم اعلام موجودی، احتکار و قاچاق کالا برخورد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: هم اکنون سالانه حدود ۳ و نیم میلیون متر مکعب تولیدات و محصولات سلولزی و چوب در استان داریم و این در حالی است که از منابع استان حدود ۹۵۰ هزار مترمکعب آن ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: ۴۰۵ میلیارد ریال تسهیلات بانکی به واحد‌های آسیب دیده از کرونا در خراسان جنوبی پرداخت شد.
   رییس سازمان صمت خوزستان از صادرات این استان در 5 ماهه اول سال 99 به وزن پنج و نیم میلیون تن به ارزش 1/3 میلیارد دلار خبر داد.

   با تجهیز و راه‌اندازی نخستین واحد تولید انواع نخ‌های فیلامنت پلی‌استر در سال جاری، اکنون ۳۰ درصد از نیاز کشور به این نوع نخ‌ در چهارمحال و بختیاری تولید و تامین می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان قزوین :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: تولیدکنندگان کالا و مواد تولیدی در قزوین باید تولیدات خود را در سامانه توانیران ثبت کنند تا از واردات مواد مشابه آنها به کشور جلوگیری شود.
   واحد تولیدی فرآورده‌های پروتئینی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ایلام افتتاح شد.