•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از کمک غیرنقدی بیش از ۴ میلیارد تومانی فعالان اقتصادی کشور به سیل‌زدگان لرستانی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: تاکنون بیش از ۶هزار میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید ۹۷ به صنایع استان پرداخت شده است.
   معاون امور معادن وصنایع معدن سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان تهران از تبدیل کارخانه سیمان ری به موزه صنعت سیمان و مجموعه گردشگری خبرداد.
   دومین کارگروه فرش دستباف استان با حضور استاندار گیلان، رئیس مرکز ملی فرش ایران و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد و سایر اعضا در محل سالن جلسات استانداری تشکیل گردید که قبل از آن فرشته دستپاک رئیس ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: برگزاری نشست های هم اندیشی میان سازمان صمت و اصناف احساس امنیت را درجامعه فراهم می کند.
   با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران صورت گرفت؛
   با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، هزینه 94 واحد مسکونی به ارزش 2 میلیارد و 350 میلیون تومان برای سیل زدگان این استان تامین شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کمک 2 میلیارد ریالی واحدهای صنعتی ، معدنی و اصناف این استان به مناطق سیل زده کشور خبر داد.
   رئیس مرکز ملی فرش ایران در کارگروه فرش گیلان مطرح کرد:
   رئیس مرکز ملی فرش ایران با سفر به استان گیلان در کارگروه فرش استان که با حضور استاندار گیلان و معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کشور تشکیل شد شرکت کرد اظهار داشت...
   اصناف و بازاریان یزد 5 میلیارد ریال به سیل زدگان خوزستان کمک کردند.
   بارندگی های بهار وسیلاب درحوزه صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری 52 میلیاردریال اعلام شد.