•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   احمد میش مست رییس اداره صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری اصناف زهک جلسه هماهنگی با اتحادیه های صنفی شهرستان زهک جهت کمک رسانی به مناطق در گیر با سیل برگزار شد .
   عباس نورا مسول روابط عمومی سازمان صمت و دبیر ستاد کمک رسانی به مناطق آسیب دیده از سیل در حوزه صنعت،معدن و تجارت گفت:بر اساس اعلام شرکت پخش رضوان در زاهدان به مدیر عاملی محسن سرحدی ۵ محموله کمک های ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن، تجارت استان یزد خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: بر اساس گزارش‌های وزارت صمت، استان یزد در زمینه تامین کالاهای تنظیم بازاری، توزیع و بازرسی رتبه نخست را در کشور دارد.
   شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان کمک ۲۰ میلیارد ریالی کرد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سالجاری 587 جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 85 هزار میلیارد ریال در استان صادر شده است .
   توسط اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل انجام شد :
   رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان زابل از برگزاری نشستی با اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی شهرستان زابل جهت کمک به مناطق سیل زده خبر داد .
   رئیس اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان کنارک خبر داد :
   دوستینی از ارسال ماشین حامل کمک های شرکت مینوشرق به مناطق سیل زده جنوب استان سیستان و بلوچستان خبر داد .
   در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس مطرح شد:
   معاون سازمان توسعه تجارت ایران در آیین تجلیل از صادر کنندگان نمونه استانی و ملی استان فارس بر افزایش صادرات کشور به کمک بخش خصوصی تأکید کرد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صمت استان مرکزی خبر داد:
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تا ابتدای دی ماه از 27 هزار 908 واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی و انبارهای سطح استان بازرسی به عمل آمده ...
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با اشاره به فعالیت ۸۷ درصدی بنگاه های اقتصادی گیلان، این آمار را مطلوب خواند و گفت: مشکلات و چالش های واحدهای راکد استان مورد بررسی قرار می گیرد.