•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: با توجه به راه‌اندازی و تکمیل شدن سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی، هیچ پرونده تخلفی به صورت دستی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال نمی‌شود.
   رییس سازمان صمت استان فارس اعلام کرد : هدف از تصمیم واگذاری اختیارات جدید شورای عالی معادن به استان‌ها ، رونق بخشی به تولید محصولات معدنی و نیز ایجاد تحرک و احیای معادن غیرفعال است.
   رئیس اداره صمت بروجرد خبر داد:
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد گفت: یک انبار بزرگ لاستیک قاچاق و احتکار شده به ارزش پنج میلیارد تومان در این شهرستان کشف و ضبط شد.
   رییس اداره توسعه صادرات سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: محصولات گلخانه ای و گرمسیری ظرفیت بسیار خوبی برای صادرات دارد و تامین بازار 15 کشور همسایه در اولویت صادرات این محصولات می باشد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: صادرات از استان سیستان و بلوچستان در 3 ماهه سالجاری افزایش 44 درصدی را نشان می دهد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در دیدار با جمعی از صادرکنندگان استان گفت: علی رقم مشکلاتی که در سال گذشته داشتیم، با همت تجار و بازرگانان استان، ۲.۲ میلیارد دلار کالا از مرزهای استان صادر شده است.
   دبیر کارگروه رفع موانع تولید استان سمنان خبر داد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی و رفع موانع تولید بیش از ۱۰۸۰ واحد تولیدی استان در طول یکسال گذشته خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز توزیع ماسک ارزان قیمت در استان خبر داد.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت: پرداخت تسهیلات حمایتی دولت به بنگاه های آسیب دیده از کرونا همچنان ادامه دارد.
   استاندار خراسان جنوبی با بیان این که صنعت، معدن و تجارت از حوزه‌های اصلی و تأثیر‌گذار استان است گفت: خراسان جنوبی با همراهی خوب همه دستگاه‌های مرتبط، از استان های موفق در تنظیم بازار بوده است.