•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اعلام هدف‌گذاری برای استخراج سالانه 2.5 میلیون تن ذغال سنگ از معادن طبس تا پایان سال 97، گفت: 95 درصد از مواد معدنی خراسان جنوبی در استان فرآوری می شوند.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قم با اشاره به کشف انبار پوشاک قاچاق اظهار داشت: طی بازرسی های بعمل آمده توسط بازرسان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تعداد 2300 عدد پوشاک قاچاق به ارزش بیش از 4 ...
   خلیل قاسمی در هفتمین جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان از تحقق بیش از 60 درصد صادرات غیرنفتی حوزه صنعت و گردشگری هرمزگان در شش ماهه نخست امسال خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان خواستار بهبود عملکرد بانکهای استان به منظور واگذاری تسهیلات طرح رونق تولید و بازسازی و نوسازی به متقاضیان طرح های صنعتی در این خصوص شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی 39 طرح صنعتی با سرمایه‌گذاری 870 میلیارد ریال در شهرستان سراب در دست اجرا است که با بهره برداری از آن‌ها زمینه اشتغال برای سه هزار و 840 نفر ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان کرمانشاه 120 واحد صنعتی و تولیدی استان کرمانشاه دارای بیش از 60 درصد پیشرفت فیزیکی با یک هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری تا پایان سال 96 به بهره برداری ...
   برای نیمه نخست امسال اعلام شد:
   به گفته رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان در 6 ماهه نخست امسال میزان بازرسی از واحدهای صنفی این استان از رشد 18 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته برخوردار بوده و میزان تخلفات کشف شده در این ...
   از سوی رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان هرمزگان اعلام شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: مرزنشینان استان هرمزگان می توانند از سهمیه ارزی بیش از 51 میلیون دلار بهره مند شوند.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان فارس گفت : فاز نخست احیای مستقیم آهن اسفنجی فولاد نی ریز با پیشرفت فیزیکی 93 درصدی اواخر پاییز سال جاری به بهره برداری می رسد.
   فرهاد دلق پوش در بازدید از نمایشگاه تولیدات برتر استان گیلان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: برای معرفی و شناساندن تولیدات استان می‌توانیم هفته تجاری و تولیدی گیلان را در یکی از کشورهای منطقه برگزار کنیم.