•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون واحدهای بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی استان در اولویت رسیدگی قرار دارند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان قزوین:
   رئیس سازمان صنعت استان قزوین گفت: ۱۵ طرح ملی صنعتی و تولیدی امسال با یک هزارو 200 میلیارد تومان اعتبار در استان قزوین که در حال حاضر ۵۰ تا ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند به بهره برداری می رسند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به افزایش میزان صادرات از استان سمنان گفت: ۱۴۴ هزار تن کالا در ۴ ماهه نخست امسال از استان سمنان صادر شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: دو هزارو 78 نفر به اشتغال این استان در 5ماهه امسال در بخش خدمات اضافه شده است که این رقم افزایش 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در جلسات کمیته فرعی ستاد تسهیل و رونق تولید ، 40 طرح صنعتی و 35 طرح کشاورزی با حضور کارشناسان بانک های عامل و دستگاههای اجرایی بررسی شده که از ...
   مدیرعامل شرکت سیمان خاش سیستان و بلوچستان گفت: توانمندی های این شرکت در قالب برپایی نمایشگاه صنعت ساختمان در کشور تانزانیا «Buildexpo» به نمایش گذاشته شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از تصویب 189 میلیارد ریال تسهیلات بخش تولید در اولین جلسه کمیته کارشناسی کارگروه رونق تولید استان خبر داد.
   قابلیت های سرمایه گذاری در استان کرمانشاه با حضور سفیر روسیه در ایران، در محل اتاق بازرگانی،صنایع ومعادن وکشاورزی استان بررسی شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان از صادر شدن ۱۴۰ میلیارد ریال فرش دستباف به کشور‌های دیگر در سال جاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: با اجرای طرح رونق تولید در سالجاری تاکنون 90 واحد تولیدی استان جهت بهره مندی از تسهیلات به بانکهای عامل معرفی شده اند.