•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی گفت: 200 تن برنج وارداتی تایلندی به این استان اختصاص یافت.
   رییس سازمان صمت استان چهارمحال و بختیاری :
   تنها تولیدکننده نمدصنعتی کشور تاکنون افزون بر 93 هزاردلار کالا به آمریکا صادرکرده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 5 تن و 500 کیلوگرم گوشت گوسفندی گرم وارداتی تامین و با قیمت مصوب تنظیم بازار در واحدهای صنفی منتخب خراسان جنوبی توزیع مردمی شد.
   معاون سازمان صنعت استان زنجان مطرح‌کرد:
   برای 1300 حلقه لاستیک خودروهای سنگین حمل کالا و مسافر پرونده احتکار و گرانفروشی در معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان زنجان تشکیل شده است.
   جلسه هم اندیشی و معارفه طراحان و نقاشان فرش دستباف با حضور رئیس اداره فرش سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران، مدیرعامل انجمن طراحان فرش استان و مدیران 7 دفتر فعال تولید طرح و نقشه فرش ...
   در پی تشدید عملیات بازرسی و گسترش نظارت بر چگونگی ارائه کالا و خدمات در سطح بازار به مردم، بازرسان این سازمان، با حضور در بازار لاستیک‌فروشان کرمانشاه و بازرسی از مراکز توزیع انواع لاستیک خودرو، سه ...
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از بررسی مشکلات بانکی و تامین مالی سیزده واحد تولیدی در جلسه کمیته کارشناسی ذیل کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد.
   12 پروژه در حوزه صنعت و معدن در استان کرمان افتتاح شد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: بانک اطلاعاتی معدن استان کرمان طی یک ماه آینده رونمایی خواهد شد که برای نخستین بار چنین کاری در سطح کشور صورت گرفته است.
   121 طرح و واحد صنعتی مستقر در استان زنجان جهت دریافت تسهیلات از محل طرح رونق تولید ثبت نام کرده اند.

   رئیس سازمان صنعت خراسان رضوی تاکید‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: توسعه استان مبتنی بر قابلیت های بخش معدن و استفاده از ایده های نو در این بخش ، رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
Page created in 2.3613641262054 seconds.
memoryUsage : 29392Kb