•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: بزرگترین واحد تولید کلر آلکالی کشور در سمنان، به عنوان صنعتی مادر، مواد اولیه ۱۱ شاخه صنایع را تولید می‌کند.
   نخستین سامانه پرتو دهی گامای بخش خصوصی کشور تا پایان سال در استان چهارمحال و بختیاری به بهره برداری می رسد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از افزایش ۱۰ درصدی تولید فرش در استان خبر داد و گفت: ۱۰۸ کارگاه فرش‌بافی در کرمانشاه فعالیت می‌کنند

   چهارمحال و بختیاری :
   صادرات نمد در 9 ماهه امسال از چهارمحال و بختیاری 116 درصد افزایش یافت .
   سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی، گفت: برای جذب سرمایه گذاران در استان باید پتانسیل ها، مزیت های سرمایه گذاری و توانمندی های استان معرفی شوند.

   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان گیلان از دو واحد صنعتی صاحب نام؛ فومن شیمی و کاسپین تامین تولید کننده آمپول و تجهیزات پزشکی در آستانه چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی بازدید کرد و از نزدیک روند ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان با بیان اینکه میزان صادرات بخش کشاورزی استان در ۹ ماهه امسال ۳۱ میلیون و ۲۷۳ هزار دلار بوده است، گفت: بخش کشاورزی ۲۸ درصد از صادرات استان را به خود اختصاص داده ...
   تیم والیبال وزارت صنعت، معدن و تجارت با غلبه بر تیمهای دانشگاه علوم پزشکی ایران، بیمه ایران و دانشگاه پیام نور، به مرحله یک هشتم نهایی این دوره از مسابقات صعود کرد.
   در نه ماهه سال 97 انجام شد:
   معاون نظارت ، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کننده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انجام 40 هزار و 148 مورد بازرسی و جریمه بیش از 200میلیارد ریالی واحدهای صنفی متخلف در نه ماهه سال جاری خبر داد.
   از ابتدای شروع بکار کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید تا پایان آذر امسال 81 جلسه اصلی کارگروه و 83 جلسه کمیته کارشناسی در استان تشکیل شده است.