•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   هفدهمین نمایشگاه تخصصی لوازم خانگی عصر سه شنبه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی غرب کشور در اراک گشایش یافت.
   قیمت حداکثری فروش هر کیلوگرم شکر آزاد فله و بسته بندی برای مصرف کنندگان در بازار اعلام شد.
   در مراسمی با حضور معاون وزیر صنعت بهره برداری از دو خط جدید تولید چسب و فیلم های پی وی سی با ۳۹ میلیارد تومان سرمایه گذاری در واحدهای شهر صنعتی البرز قزوین آغاز شد
   معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: بسته های مختلفی برای حل مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی کشور در حال طراحی است که امیدواریم با همکاری صنعتگران نتیجه بخش باشد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: افزایش نرخ ارز می تواند باعث ایجاد فرصتی برای صادرکنندگان محصولات معدنی و ارزآوری معادن و صنایع معدنی گردد.
   10درصد شیرخشک یارانه ای نوزادان ایرانی درچهارمحال وبختیاری تولید وروانه بازار مصرف می شود.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۱۱۲۱ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید سال ۹۷ ، به ۳۳ واحد تولیدی استان پرداخت می شود.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گفت: مصرف کنندگان محصولات فولادی و فلزات غیرآهنی با ثبت نام در بهین یاب می توانند از بورس خرید نمایند.
   معاون علمی و فناوری رئیس جمهور ضمن بازدید ازتنها کارخانه تولید کننده ویتامین E در ایران و خاورمیانه اظهار کرد:دانش و تکنولوژی خریدنی نیست و باید ۲۰ تا ۳۰ سال تلاش شود تا بتوانیم به یک دانش برسیم.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز ثبت نام واحدهای تولیدی استان جهت دریافت تسهیلات طرح رونق تولید سال 97 در استان خبر داد.
Page created in 2.3995261192322 seconds.
memoryUsage : 29409Kb