•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان از آغاز طرح ویژه ی بازرسی و نظارت بر بازار و کالا و خدمات ویژه ایام پایانی سال و نوروز 98 از ابتدای بهمن ماه خبر داد.
   آذربایجان شرقی مقام اول کشور در سرمایه گذاری بخش خصوصی در صنعت خودرو سازی و قطعه سازی را به خود اختصاص داده است .
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از ساخت و بازسازی سالانه ۲ هزار دستگاه موتور‌های الکتریکی صنایع مادر در شاهرود خبر داد و گفت: این اقدام بیش از ۵۰ درصد نیاز به واردات این محصولات را برطرف ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی گفت : با هدف تعادل عرضه و تقاضا و تنظیم بازار و تامین مایحتاج عمومی مردم و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیر منطقی قیمت ها ، طرح ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت همدان :
   به مناسبت چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی ایران شش پروژه صنعتی و معدنی با حضور خانواده معزز شهدا ، مسوولان ملی و استانی کلنگ زنی خواهد شد.
   رئیس صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویر احمد :
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از ساماندهی شرکت های بازاریابی شبکه ای در استان خبر داد و گفت:مشاهده فعالیت غیرقانونی و بدون مجوز ،تحت عنوان شرکت بازاریابی شبکه ای بشدت برخورد ...
   آزاد سازی پهنه اکتشافی شمال تفتان مندرج در سامانه کاداستر در سطح کشور در ساعت 10 صبح روز یک شنبه 14 بهمن ماه 97 برگزار خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از آغاز اجرای طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز 98 در استان خبر داد و گفت: در این طرح بازدید های روزانه از واحد‌های صنفی و سطح عرضه انجام می‌شود.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از اجرای طرح نظارتی ویژه ایام نوروز سال 1398 در این استان از تاریخ یکم بهمن ماه جاری خبر داد.
   چهارمحال و بختیاری :
   طی سال جاری1922 پرونده برای متخلفان کالا در چهارمحال و بختیاری تشکیل شد که بیشترین تخلفات در حوزه ارزاق عمومی و مواد غذایی است.