•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با قیمت ‌مصوب و به منظور تنظیم بازار
   محمود خانزاده از توزیع گوشت با قیمت های مصوب و به منظور تنظیم بازار در استان گیلان خبرداد و گفت: سازمان جهاد کشاورزی در حال جذب سهمیه 150 تنی گوشت برای گیلان است که اهتمام داریم طی هفته جاری آن را ...
   معاون صنعت استان کرمان اعلام‌کرد:
   معاون صنعت، معدن و تجارت استان کرمان با اشاره به اینکه سیستم بانکی تمایلی به پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی ندارد، گفت: بانک‌ها مکلف به پرداخت تسهیلات هستند.
   کمیته پایش تجارت خارجی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل با موضوع انتخاب صادرکنندگان نمونه استانی در سال 97 با حضور رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان و سایر دستگاههای اجرایی عضو کمیته در محل ...
   نمایشگاه مبلمان و سرویس خواب با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل ، مدیران دستگاههای اجرایی استان و نیز اقشار مختلف مردم در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل گشایش یافت.
   با هدف بهبود کیفیت نان انجام گرفت:
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از شناسایی 295 نانوایی متخلف در سطح استان سمنان طی هفت ماهه سالجاری خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به سهم بالای بخش معدن در ایجاد اشتغال در استان افزود: حدود 11 هزار نفر در حوزه معدن استان مشغول به فعالیت هستند که در این زمینه خراسان جنوبی رتبه ...
   رئیس سازمان صنعت هرمزگان خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: دو محصول آهن اسفنجی و فولاد ارز آوری بیش از نیم میلیارد دلار در هفت ماهه سالجاری داشته اند.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از نظارت جدی بر نحوه فروش‌کالاهای پوشاک گرم و زمستانه خبر داد.
   معاون توسعه تجارت و باررگانی سازمان صنعت ، معدن و تجارت گفت: میزان صادرات فرش دستباف با مبدا تولید استان زنجان در هفت ماهه امسال برابر با 8 میلیون و 870هزار دلار بوده که نسبت به مدت زمان مشابه سال ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به شناسایی دو معدن طلای دیگر در استان گفت: با ایجاد واحدهای فرآوری در جوار معادن خراسان جنوبی، این استان به قطب فرآوری طلا در کشور تبدیل خواهد شد.
Page created in 2.1089360713959 seconds.
memoryUsage : 29397Kb