•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: 80 درصد تولید اتوبوس‌ کشور در سمنان انجام می‌شود و با توجه به فعالیت بیش از ۱۲۰ واحد خودرو ساز و قطعه ساز در این استان، در آینده‌ای نزدیک قطب سوم ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، 20 واحد تولیدی در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه ملی نیز آغاز می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۱۵ درصد از محصولات کارخانه ایستک سنندج به خارج از مرزهای کشور صادر می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت: 371 واحد صنعتی و کشاورزی در این استان تاکنون 263 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید گرفتند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در حوزه نظارت و بازرسی در 9 ماهه امسال 134 هزار و 243 مورد بازرسی از واحدهای خرده فروشی، عمده فروشی، انبارها، سردخانه‌ها، واحدهای خدماتی، واحدهای ...
   مدیرکل دفتر توسعه صادرات محصولات صنعتی و معدنی سازمان توسعه تجارت کشور گفت: در نه ماه سال جاری از 1200 هزار تن شمش آلومینیوم کار نشده از کشور به نقاط مختلف جهان صادر شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در سه ماهه گذشته درخواست تسهیلات 852 طرح تولیدی و صنعتی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی این استان به تصویب رسیده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 361 میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان اختصاص داده شده است.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 196 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه استخراج و گواهی کشف معادن استان انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: سالانه بیش از پنج هزار متر مربع فرش دستباف در منطقه سیستان تولید که بیش از 80 درصد آن به کشورهای اروپایی و آمریکایی صادر می شود.
Page created in 1.8244640827179 seconds.
memoryUsage : 29246Kb