•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون وزیر صمت انجام شد : 
   با حضور رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان دو طرح در شهرک صنعتی رشت به بهره برداری رسید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان سربیشه گفت: بزرگترین کارخانه تولید اکسید منیزیم کشور با تولید سالانه 75 هزار تن انواع فرآورده های نسوز قلیایی در شهرستان سربیشه فعالیت دارد.
   معاون دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت :
   معاون دفتر امور اکتشاف وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: از سال 1393 تاکنون ۱۶۵پهنه معدن فلزی به وسعت ۶۰۰ هزار کیلومتر در سطح کشور شناسایی و پی جویی شده است.
   موفق در دیدار با تشکل های صنعتی و معدنی اصفهان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در دیدار با رییس خانه صنعت و معدن ایران و هیات مدیره خانه صنعت و معدن اصفهان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت رونق بیش از پیش بخش تولید استان اصفهان و سایر ...
   همزمان با سفر معاون وزارت صمت به استان مرکزی انجام می شود
   امروز و همزمان با سفر معاون وزیر صنعت ، معدن و تجارت به استان مرکزی ، طرح توسعه شرکت زرین رویا با سرمایه گذاری 27 میلیون یورو و اشتغالزایی 130 در شهرصنعتی ساوه افتتاح می شود .
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در نامگذاری سال رونق تولید و پویش ملی نهضت ساخت داخل، هدف از برگزاری نمایشگاه را بهم رسانی صنایع با سازندگان و مراکز ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: ۸۸ فقره گواهی کشف معادن با ذخیره قطعی ۵۹ میلیون تن در این استان صادر شده است.

   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت قم:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: ۱۰ طرح تولیدی با اعتباری بالغ ‌بر ۶۰ میلیارد و ۶۰ میلیون تومان و ایجاد اشتغال برای ۳۳۷ تن در این استان تکمیل می‌شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: از سال 1396 تا پایان 3 ماهه نخست سال 1398، 119 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 150.2 میلیارد تومان و یک هزار و 621 نفر اشتغال زایی به چرخه تولید بازگشته ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت : این استان در پرداخت تسهیلات رونق تولید پس از البرز و تهران، در رده سوم کشور قرار دارد.