1400/08/03  
 
سه شنبه, ۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۲۲:۳۹ ۱۸۷
چچ
گرد آوری اطلاعات کالای ایرانی ضامن خرید تولید داخلی است

اختصاصی/مدیرعامل ایران کد؛

گرد آوری اطلاعات کالای ایرانی ضامن خرید تولید داخلی است

گرد آوری اطلاعات کالای ایرانی ضامن خرید تولید داخلی است

"احمدرضا غلامزاده " روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار شاتا گفت: دستور رهبر معظم انقلاب مبنی بر استفاده از کالاهای ساخت داخل باید سرلوحه تمام دستگاه های اجرایی باشد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه های دولتی بر اساس قانون باید خرید های خود را صرفا از کالاهای دارای کد ملی انجام دهند ،گفت:پرتال ملی اطلاع رسانی کالا وخدمات در نشانی اینترنتی www.irancode.ir  در اختیار دستگاه های دولتی است تا نسبت به یافتن کالاهای مورد نیاز خود و اعتبار سنجی کد ملی کالا اقدام نمایند.
غلامزاده افزود :سامانه ایران کد ،اطلاعات مربوط به کالاها و خدمات را که برای تصمیم گیری مورد نیاز است ،گردآوری و تامین نموده و در اقصی نقاط کشور از طریق اینترنت در اختیار مراکز و دستگاه های دولتی قرار می دهد تا سیاست های کشور قابلیت اجرا داشته باشد .
وی با اشاره به دستور اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر خرید کالا های تولید داخل توسط دستگاه های دولتی ،تصریح کرد:سامانه اطلاعاتی ایران کد برای همین منظور اطلاعات دقیق و به روزشده  از کالاهای در گردش را در سطح کشور فراهم نموده و آنها را منتشر میکند تا دستگاه های دولتی بتوانند ضمن تامین نیازهای خود منویات رهبری بزرگوار را نیز جامه عمل بپوشانند.//

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1740713119507
Query time: 2.4083415667216