1400/06/29  
 
دوشنبه, ۰۲ تیر ۱۳۹۳ ۰۰:۴۳ ۳۴۴۰
چچ
تحقیق و توسعه از پایه های اصلی اقتصاد مقاومتی است

اختصاصی/دبیر همایش تحقیق وتوسعه صنایع و معادن :

تحقیق و توسعه از پایه های اصلی اقتصاد مقاومتی است

دبیر انجمن مراکز تحقیق و توسعه از برگزاری همایش تحقیق و توسعه صنایع و معادن طی روزهای 3 و 4 تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت ، معدن و تجارت خبر داد.

به گزارش "شاتا" علی معصومی درباره اهداف برگزاری این همایش گفت : یکپارچه کردن و به روز رسانی اهداف انجمن مراکز تحقیق و توسعه و ارتباط و هماهنگی بیشتر با واحدهای صنعتی و هم سیاستگذاران مجلس و به خصوص کمیسیون صنایع و معادن برای گسترش تحقیق و توسعه از اهداف برگزاری این همایش  است.

وی تحقیق و توسعه را یکی از پایه های اصلی اقتصاد مقاومتی برشمرد و تصریح کرد : اگر تحقیق و توسعه خوبی نداشته باشیم اقتصادمان استحکام لازم را ندارد و نمی توانیم با دنیا رقابت کنیم .

به گفته وی ، در این همایش دو روزه 4 نشست  تخصصی با عناوین حمایتهای قانونی و حقوقی از تحقیق و توسعه ، نقش تحقیق و توسعه در ایجاد و تثبیت اقتصاد مقاومتی ، تحقیق و توسعه در معدن و صنایع معدنی و رویکردهای نوین مدیریت تحقیق و توسعه در خودرو و صنایع وابسته برگزار خواهد شد.

همایش مذکور با حضور کلیه نمایندگان واحدهای صنعتی و معدنی در حوزه تحقیق و توسعه ، مدیریت ها و کارشناسان این حوزه در سالن شهید چمران دانشکده فنی داشنگاه تهران برگزار می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.0537060101827
Query time: 4.2882862091064