1400/07/05  
 
چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۳ ۱۵:۵۷ ۶۴۸
چچ
همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کرمانشاه

همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در کرمانشاه

دومین همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان استان با حضور جمعی از مدیران ومسولین دستگاههای اجرایی استان و تعدادی از فعالان اقتصادی ،صاحبان واحدهای تولیدی ، صنعتی و صنفی کرمانشاه برگزار شد .

به گزارش شاتا از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کرمانشاه ؛ سجادی راد ابتدا اهداف برگزاری همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در استان را تشریح کرد و افزود : مهمترین هدف این همایش شناسایی و تقدیر از تلاش ها و زحمات فعالان اقتصادی وصاحبان واحدهای تولیدی ، صنعتی و صنفی وارائه دهندگان کالاو خدمات مطلوب باهدف رعایت حقوق مصرف کنندگان در استان میباشد .
معاون نظارت و بازرسی در ادامه تأکید کرد : اصل تجارت جهانی در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و یک بنگاه اقتصادی زمانی موفق است که در نگاه خودش ، نگاه دیگران را ببیند و پذیرفتن این نکته که حق با مشتری است از اصولی ترین موارد در کسب و کار بوده که بر روی سلامت اجتماعی نیزتأثیر گذارخواهد بود .
قائم مقام سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان کشور گفت  : تولیدکنندگان سرداران جبهه اقتصاد مقاومتی هستند و هر ریالی که تولیدکنندگان در جهت اشتغال و تولید هزینه می کنند این کشور را از فقر دور خواهدکرد .
دکتر اصفهانی در ادامه به بحث خدمات پس از فروش در دنیا که حرف اول را می زند اشاره کرد و افزود : در ایران این موضوع جایگاهی ندارد و اگر تولیدکنندگان به این موضوع بپردازند ، قطعاً مصرف کنندگان سراغ جنس خارجی نخواهند رفت .
در ادامه مراسم تقدیر از شرکت های منتخب دریافت کننده لوح رعایت حقوق مصرف کنندگان استان برگزار شد و شرکت های الکترونیک فاران ، اورامان غرب ،سیمان سامان غرب، سیمان غرب ، قند اسلام آباد غرب ، قند بیستون ، کابل باختر ، کشت و صنعت روژین تاک ، مجتمع  جهان فولاد غرب ،پمپاژ کرمانشاه،آریان سرنگ،جهاد نصر کرمانشاه،رنگ سازان غرب و نمایندگی مجازسایپا درکرمانشاه  موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس شدند . 
 
 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.427627881368
Query time: 1.7095912297567