1400/07/05  
 
یکشنبه, ۰۹ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ۵۱۲
چچ
انجام 8 هزار بازرسی از نانوایی های سمنان

انجام 8 هزار بازرسی از نانوایی های سمنان

8 هزار و 294 مورد بازرسی از نانوایی استان سمنان در هفت ماه گذشته انجام شده است.

به گزارش شاتا ، رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان با اعلام این خبر در جلسه کمیته بهبود کیفیت نان گفت:  از این تعداد بازرسی صورت گرفته ، 385 فقره پرونده تخلف با عناوین کم فروشی ، عرضه خارج از شبکه آرد ، عدم رعایت ساعات کاری و غیره تشکیل شده است.
مهدی یحیایی ارزش ریالی این تعداد پرونده را بالغ بر 289 میلیون ریال عنوان کرد و گفت ، این پرونده ها جهت بررسی و صدور رأی به تعزیرات حکومتی معرفی شده اند.
وی در ادامه اظهار داشت این بازرسی ها با هدف نظارت ویژه بر کیفیت و کمیت نان های تولیدی در استان توسط 12 بازرس و کارشناس واحد آرد و نان این سازمان انجام میگیرد و با واحدهایی که قوانین نظام صنفی و مشتری مداری را رعایت نمی نمایند و نان های بی کیفیت به مردم عرضه می نمایند به شدت برخورد می شود.
یحیایی ضمن تقدیر از زحمات دستگاههای اجرایی عضو کارگروه آرد و نان تصریح کرد در این جلسه پیرامون بهبود و ارتقا کیفیت نان ، آموزش واحدهای نانوایی و رتبه بندی نانوایی ها و مشکلات و موانع پیش رو بحث و تبادل نظر شد.
این مقام مسئول خاطر نشان کرد شهروندان می توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، موارد را از طریق سامانه تلفن 124 ستاد خبری سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان گزارش دهند
 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5455393791199
Query time: 1.7086418469747