1400/07/05  
 
شنبه, ۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۰:۰۰ ۳
چچ
رتبه دوم سمنان در ارزیابی عملکرد استانی

رتبه دوم سمنان در ارزیابی عملکرد استانی

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از کسب رتبه دوم این سازمان در ارزیابی عملکرد استانها خبرداد.


به گزارش شاتا از سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان، بهروز اسودی در دیدار با استاندار با بیان این مطلب گفت: طی ارزیابی صورت گرفته از عملکرد استانها در 12شاخص جدید آماری ، استان سمنان موفق به کسب رتبه دوم کشوری در بین استانها شده است.
وی با اشاره به ساختار شاخص های مورد ارزیابی تصریح کرد: شاخص های مورد نظر شامل مواردی است که می تواند گویای اثربخشی فعالیت جاری و مداوم سازمانها و وضعیت واقعی بخش دراستانها باشد.
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان سمنان تغییرات ارزش تولیدات وارزش افزوده صنعتی استانها ، نوسانات اشتغال صنعتی استانها ، ثبت و ارسال صحیح و به موقع اطلاعات و تعیین تکلیف طرح های باقیمانده را از مهمترین شاخص های موجود در ارزیابی عنوان کرد.
بهروز اسودی در ادامه با اشاره به اهداف کلی این ارزیابی اظهار داشت هدف کلی از ارزیابی استانها ، رصد به موقع از وضعیت اشتغال ، تولیدات و ارزش افزوده صنعتی ، بهبود صحت ، کیفیت و به روزرسانی اطلاعات ثبتی ، بهبود وضعیت خدمت رسانی و صدور مجوز به متقاضیان می باشد.
وی یادآورشد: شاخص های آماری مذکور در دو بخش ، دارای امتیاز مثبت و منفی و جمع پذیر تهیه شده که هرکدام از آنها دارای عوامل تاثیر گذار خاص خود می باشند.
در ادامه این نشست ، مسئولین و معاونین سازمان هرکدام گزارش جامع از عملکرد بخش های مختلف سازمان در دولت تدبیر و امید ارائه کردند و درجهت تحقق اهداف دولت محترم و بهبود عملکرد سازمانی و ارتقا جایگاه راهکارهایی بیان نمودند.
 

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5191826820374
Query time: 1.7790962855021