1400/08/03  
 
سه شنبه, ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۴:۵۰ ۳۷۸
چچ
اجرای طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی

رئیس سازمان صنعت استان البرز خبرداد:

اجرای طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز درباره طرح تشدید بازرسی از واحدهای صنفی به خبرنگاران گفت: این طرح که از دهم آذر ماه سال جاری آغاز شده است با جدیت ادامه خواهد داشت. هر چند بر اساس تحلیل ها و بازخوردها ممکن است این "طرح ویژه" تا عید نوروز ادامه یابد.

به گزارش شاتا، جهانگیر شاهمرادی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه این طرح بصورت استانی آغاز شده است از فرمانداران شهرستان ها تقاضا داریم که بر این امر نظارت داشته و بازرسان سازمان و اصناف موظفند که با همکاری فرمانداران این طرح بزرگ را با قوت پیش برده و به سرانجام برسانند.

وی ضمن تاکید بر قانون مداری اصناف افزود: کلیه فروشگاهها پس از فروش کالا یا خدمات خود باید فاکتور رسمی به خریدار ارائه نمایند. همچنین تمامی فروشگاهها در بحث تامین کالاهای خود باید در هنگام خرید، فاکتور رسمی اخذ نموده و این فاکتور را به بازرسان ارائه نمایند که در این باره هیچ بهانه ای قابل قبول نیست.

شاهمرادی ضمن تقدیر از اداره کل تعزیرات حکومتی استان البرز تصریح کرد: بازرسی ادارات شهرستانی ما و بازرسی اصناف در شهرستان ها موظفند با جدیت تلاش کرده و هر گونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت، عدم صدور فاکتور و... را با دقت رصد کرده و قانون را با قاطعیت اجرا نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در ادامه ضمن ضروری خواندن ثبت کالا در سامانه جامع انبارها بیان کرد: هر فردی که کالایی در انبار داشته باشد و آن را در سامانه جامع انبارها معرفی نکند این عمل، احتکار تلقی شده و قطعا با آن برخورد خواهد شد.

شاهمرادی در خاتمه از کلیه شهروندان البرزی درخواست کرد که هر گونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور توسط واحدهای صنفی را به سامانه 124 گزارش نمایند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.1541779836019
Query time: 3.4694970448812