1400/05/06  
 
یکشنبه, ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۸ ۶۲۲
چچ
قهرمانی تیم وزارت صنعت، معدن و تجارت در مسابقات دارت کارکنان دولت

قهرمانی تیم وزارت صنعت، معدن و تجارت در مسابقات دارت کارکنان دولت

تیم وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش آقایان مسابقات دارت کارکنان دولت که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شده بود، مقام اول را کسب کرد.

به گزارش شاتا، مسابقات دارت کارکنان دولت، بخش آقایان به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر برگزار شد و تیم وزارت صنعت، معدن و تجارت مقام اول را کسب کرد.

در این دوره از مسابقات تیم هایی از کارکنان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان ثبت اسناد کشور، امور مالیانی کشور، وزارت دادگستری و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در دو بخش انفرادی و تیمی (دوبل) شرکت داشتند.

در بخش انفرادی، سعید اصانلو قهرمان شد و احسان بها الدینی در جایگاه دوم قرار گرفت. سید جواد مسیبی و حسین جلیلوند نیز به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در بخش تیمی دوبل این دوره از مسابقات، تیم شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (الف) متشکل از احسان بهاالدینی و علی عطفیان قهرمان شد و تیم وزارت صنعت، معدن و تجارت (ب) متشکل از عدالت کوثری و عادل عینی در جایگاه دوم قرار گرفتند.

تیم های وزارت صنعت، معدن و تجارت (الف) با ترکیب سعید اصانلو و صادق پور بیدادیان و شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ب) به مقام سوم مشترکی دست یافتند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.9042220115662
Query time: 4.2467954953512