1400/06/26  
 
دوشنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ۳۶۳
چچ
اجرای طرح رتبه بندی شرکت های گرمایشی و سرمایشی همزمان با هفته دولت

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت خبر داد:

اجرای طرح رتبه بندی شرکت های گرمایشی و سرمایشی همزمان با هفته دولت

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: دستورالعمل شرایط وضوابط ارزیابی ورتبه بندی فنی وکیفی محصولات صنعت تهویه مطبوع وتاسیسات با راهبری دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت و به درخواست و همکاری انجمن تولیدکنندگان تهویه مطبوع ایران و با مشارکت شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران تدوین و اجرایی شده است.

به گزارش شاتا، عباس هاشمی با اعلام این خبر افزود: هدف از تدوین این دستورالعمل، تعیین حداقل سطح کمی وکیفی محصولات در حوزه تولید ،کیفیت، فروش وخدمات پس از فروش شرکت های تولیدکننده صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات به جهت ایجاد فضای سالم رقابتی وارتقاء کیفی محصولات در حوزه های مذکور است، تا رضایت مشتریان به نحو مطلوب حاصل شود.

او با بیان اینکه این طرح در 5 محور واحد های سرمایشی و گرمایشی را مورد ارزیابی قرار می دهد، تصریح کرد: تولید و کیفیت، خدمات و فروش، صادرات، مجوزها و گواهینامه ها و توان مالی به عنوان 5 محور دستورالعمل ارزیابی فنی و کیفی محصولات سرمایشی و گرمایشی تبیین شده اند.

مدیرکل صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت بیان کرد: این دستورالعمل در صورت نیاز هر دو سال یک بار مورد بازبینی و بازنگری قرار می گیرد.

هاشمی دستیابی به اطلاعات مورد نیاز در خصوص وضعیت کیفی محصولات، توانمندی ها، استراتژی ها و تکنولوژی‌های تولید ، وضعیت مهندسی و R&D محصولات را از جمله اهداف طرح ارزیابی فنی و کیفی محصولات سرمایشی و گرماشی معرفی کرد.

او آموزش، توانمندسازی و مهارت نیروی انسانی، عمق ساخت داخل محصولات، وضعیت ارائه خدمات فروش وپس از فروش به همراه شبکه نمایندگی های خدمات و آمادگی صادراتی شرکت های تولید کننده محصولات صنعت تهویه مطبوع وتاسیسات را از دیگر اهداف این طرح معرفی کرد و گفت: اجرای دوره آزمایشی این طرح با مشارکت 29 محصول از 8 شرکت تولیدکننده بزرگ محصولات سرمایشی وگرمایشی در سال 97 انجام و نتایج آن امتیاز کل وضعیت فنی، کیفی و خدماتی صنعت تهویه مطبوع و تاسیسات در سال 97 ،64.4 درصد است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5200773874919
Query time: 1.8168786366781