1400/07/25  
 
یکشنبه, ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۲۴ ۴۴۲
چچ
اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی البرز تامین شد

سرپرست سازمان صمت استان البرز خبر داد :

اقلام مورد نیاز هیات های مذهبی البرز تامین شد

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: اقلام غذایی مورد نیاز هیات های مذهبی این استان را تامین کرده و توزیع این اقلام تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

به گزارش شاتا، رامین ربیعی در جلسه کارگروه تنظیم بازار این استان گفت: بر این اساس اداره کل تبلیغات اسلامی استان مسئول صدور حواله در این بخش بوده و هیاتهای مذهبی را برای دریافت اقلام غذایی به دبیرخانه ستاد تنظیم بازار البرز معرفی می کند.

وی ادامه داد: معاونت نظارت و بازرسی سازمان صمت البرز، تعزیرات حکومتی و حراست اداره کل تبلیغات اسلامی استان بر روند صدور حواله و توزیع این اقلام را نظارت می کنند.

بر اساس مصوبه کارگروه کشوری تنظیم بازار ۹۹۵ تن برنج، ۴۹۷ تن شکر، ۱۶۶ تن مرغ منجمد، ۳۳۲ تن گوشت قرمز منجمد، ۹۹۵ تن روغن و ۳۳ تن چای به هیات های عزاداری استان البرز در ماههای محرم و صفر با نرخ مصوب اختصاص یافته است.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در خصوص قیمت توزیع این اقلام گفت: با توجه به تصمیم کارگروه کشوری تنظیم بازار، برنج وارداتی با قیمت هرکیلوگرم ۶ هزار و ۵۰۰ تومان، شکر به قیمت سه هزار و ۲۵۰ تومان، مرغ منجمد به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان، گوشت قرمز منجمد وارداتی با قیمت ۴۷ تا ۵۲ هزار تومان، روغن جامد در حلب‌های پنج کیلویی و ۱۶ کیلویی با نرخی معادل ۱۵ درصد کمتر از نرخ مصرف کننده و چای وارداتی با قیمت هرکیلوگرم ۳۵ هزار تومان توزیع می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.1095600128174
Query time: 1.3415147463481