1400/08/03  
 
سه شنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۵:۳۹ ۸۸
چچ
کالاهای اساسی برای ایام عید تامین و ذخیره سازی شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان :

کالاهای اساسی برای ایام عید تامین و ذخیره سازی شده است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از تامین کالاهای اساسی و میوه شب عید و ذخیره سازی آن خبر داد.

به گزارش شاتا،محمد دره وزمی در سی ودومین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان کردستان گفت: همه کالاهای اساسی نظیر برنج، گوشت، روغن ، شکر وسایر اقلام مورد نیاز به اندازه کافی تامین و در انبارها ذخیره سازی شده است.

وی ادامه داد: روزانه موجودی انبارهای استان رصد می شود و هر نوع کمبود کالایی به سرعت مرتفع می شود، بنابراین مردم در این رابطه هیچ نگرانی نداشته باشند.

دره وزمی همچنیناز خرید و حمل میوه ایام عید مردم به استان نیز خبر داد و گفت: هزار و ۱۰۰تن پرتقال و ۶۰۰ تن سیب خریداری شده ودر انبارهای چهار شهرستان ذخیره سازی وتوزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان به اعلام آمادگی ۵۶۰ واحد صنفی برای فروش فوق العاده در محل کسب خود اشاره کرد و اظهار داشت: هرساله نمایشگاه بهاره داشتیم که تصمیم گیری در این خصوص به هفته آینده موکول شده است.

وی ادامه داد: طرح ویژه نظارتی همچنان در پایان سال و ایام نوروز ادامه خواهد داشت.

دره وزمی همچنین به تولید ماسک مورد نیاز برای بیماران در پی ورود ویروس کرونا به کشور اشاره کرد وافزود: در سقز، سنندج و قروه سه واحد تولید ماسک وجود دارند که به علوم پزشکی برای عقد قرارداد لینک شده اند و با تدابیر اندیشیده شده در رابطه با تولید ماسک مشکلی نخواهیم داشت.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.6701420148214
Query time: 2.9089879989624