1400/08/03  
 
شنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۴:۵۹ ۱۹۷
چچ
ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک به ۱۰ برابر افزایش یافت/ با ورود نهاد های نظارتی و امنیتی محتکران و سوء استفاده کنندگان منزوی شدند

پرنیان در جلسه اضطراری فرماندهان بسیج وزارتخانه های کشور:

ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک به ۱۰ برابر افزایش یافت/ با ورود نهاد های نظارتی و امنیتی محتکران و سوء استفاده کنندگان منزوی شدند

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان اینکه ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک به ۱۰ برابر افزایش یافته است، گفت: با ورود نهاد های نظارتی و امنیتی محتکران و سوء استفاده کنندگان منزوی شدند.

به گزارش شاتا، صابر پرنیان در جلسه اضطراری فرماندهان بسیج وزارتخانه های کشور در خصوص مبارزه با ویروس کرونا بیان کرد: از ظرفیت بسیج وزارتخانه ها برای مبارزه با کرونا استفاده شود.

وی ادامه داد: با ورود نهاد های نظارتی و امنیتی محتکران و سوء استفاده کنندگان منزوی شدند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان اینکه ظرفیت تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک به ۱۰ برابر افزایش یافته است، گفت: سیاست‌های اقتصاد مقاومتی چند ساله گذشته و تدابیر مقام معظم رهبری کشور را نجات داده است.

پرنیان با اعلام اینکه هیچ کمبودی در کشور وجود ندارد، افزود: چند سال آینده شاهد جهش اقتصادی در کشور خواهیم بود.

وی با تأکید بر اینکه تحریم به طور قطعی شکست خورده است، گفت: فضای کسب و کار باید در یک حرکت جهادی تسهیل شود و موانع تولید از بین برود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران با بیان اینکه تولید کنندگان در کنار مردم هستند، اضافه کرد: باید قوی شویم و نهضت ساخت داخل با قدرت باید ادامه پیدا کند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.2975680033366
Query time: 2.4332555135091