1400/08/03  
 
شنبه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۰۸ ۲۹۸
چچ
پرداخت بیش از ۷ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان

رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت گلستان خبر داد :

پرداخت بیش از ۷ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان گفت : در سال گذشته از 35 میلیارد و 700 میلیون ریال تسهیلات مصوب، 7میلیارد و 260میلیون ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی گلستان پرداخت شده است .

به گزارش شاتا ، حسین طلوعیان در دویست و شصت و هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ،افزود : در سال ۹۸ میزان بیش از ۲۲ میلیارد و ۵۵۲ میلیون ریال تسهیلات برای پرداخت به ۳۷۱ واحد و طرح از محل اعتبارات رونق تولید در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مصوب و به بانکها ابلاغ شده است .

وی افزود : از این میزان ، تعداد ۱۱۷ واحد موفق به اخذ ۴۶۷۵ میلیارد ریال تسهیلات شده اند ، که در حوزه پرداخت تسهیلات رونق تولید رتبه هشتم را در سطح کشور در اختیار داریم .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: در تسهیلات تبصره ۱۸ نیز که از جمله مهمترین ابزار ایجاد و حفظ اشتغال در استان‌ها است، گلستان در این زمینه با پرداخت ۱۳۸۰ میلیارد ریال به ۱۶ واحد رتبه ۱۳ را در کل کشور به خود اختصاص داده است.

طلوعیان با اشاره به کسب رتبه سوم گلستان در زمینه پرداخت تسهیلات بازسازی و نوسازی مراکز تولیدی در کل کشور بیان کرد: از محل تسهیلات بازسازی و نوسازی نیز ۴۱ واحد تولیدی استان میزان ۱۲۱۰ میلیارد ریال تسهیلات دریافت نموده اند .

گفتنی است در این جلسه مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی نیز بررسی گردید .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.3525953292847
Query time: 2.5961275100708