1400/07/05  
 
پنجشنبه, ۲۶ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۵۲ ۷۲
چچ
با پیگیری مسئولین استانی پروژه بیوایمپلنت کرمانشاه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

با پیگیری مسئولین استانی پروژه بیوایمپلنت کرمانشاه در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد

رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در سی و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه گفت: 3 پروژه ایران خودرو کرمانشاه، بیوایمپلنت و بیواتانول از عمده مصوبات سفر مقام معظم رهبری در حوزه صنعت استان کرمانشاه است.

به گزارش شاتا، محسن دارابی در ادامه اضافه کرد: با اهتمام دولت تدبیر و امید، واحد تولیدی ایران خودرو کرمانشاه در سال 1396 در فضایی بالغ بر 102 هزار مترمربع با حضور معاون اول رییس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی در ادامه تاکید کرد: از عمده مطالبات مسئولین استان و خواست مردم به منظور کاهش نرخ رشد بیکاری استان و توسعه اقتصادی؛ این است که ظرفیت اسمی شرکت ایران خودرو که 100 هزار دستگاه در سال است، محقق شود.

دارابی افزود: با پی گیری مسئولین استانی، پروژه بیوایمپلنت در هفته دولت افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

رییس سازمان صمت کرمانشاه، در پایان بیان کرد: سعی ما بر این است که پروژه بیواتانول نیز تا پایان سال، عملیات اجرایی آن نهایی و به افتتاح و بهره برداری برسد.

گفتنی است که سی و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور هوشنگ بازوند؛ استاندار کرمانشاه، فرشاد مقیمی؛ مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، حاج آقا حسینی کیا؛ نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی، محسن دارابی؛ رییس سازمان صمت استان کرمانشاه در سالن جلسات شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5152867635091
Query time: 1.7499361038208