1400/08/03  
 
سه شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۴ ۱۶۳
چچ
افزایش تولید ۱۳۰ هزار عدد ماسک در روز/ ظرفیت تولید ماسک به ۵۰۰ هزار عدد می رسد

با راه اندازی سومین واحد تولید ماسک صنعتی در کردستان انجام شد؛

افزایش تولید ۱۳۰ هزار عدد ماسک در روز/ ظرفیت تولید ماسک به ۵۰۰ هزار عدد می رسد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: سومین واحد تولید ماسک سه لایه در کردستان راه‌اندازی شد که ظرفیت تولید 130 هزار ماسک در روز را دارد.

به گزارش شاتا، محمد دره‌وزمی در حاشیه بازدید از واحدهای تولید ماسک با اشاره به راه‌اندازی یک واحد دیگر تولید ماسک سه لایه در سنندج، اظهار کرد: میزان تولید ماسک در استان تا دو هفته آینده به 500 هزار عدد می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: سومین واحد تولید ماسک سه لایه که از امروز کار خود را در سنندج آغاز کرده به تنهایی در دو شیفت کاری 130 هزار عدد ماسک استاندارد سه لایه صنعتی تولید و به بازار عرضه می‌کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: 2 واحد تولیدی دیگر نیز طی در روزهای آینده در استان راه‌اندازی می‌شود که با راه‌اندازی آنها ظرفیت تولید ماسک در استان به 500 هزار عدد در روز افزایش خواهد یافت.

دره‌وزمی اضافه کرد: در حال حاضر 3 واحد تولید ماسک در استان فعال است و روزانه 230 هزار عدد ماسک صنعتی در استان تولید می‌کنند.

وی با بیان اینکه با راه‌اندازی دو واحد جدید دیگر به ظرفیت تولید 500 هزار عدد در روز می‌رسیم که این میزان تولید پاسخگوی نیاز روزانه استان خواهد بود، گفت: با بهره‌گیری از واحدهای دیگر علاوه بر تامین ماسک استان می‌توانیم بخشی از نیاز سایر استان‌ها را نیز تامین کنیم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.4275232950846
Query time: 2.6740242640177