1400/07/05  
 
دوشنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ۱۷۴
چچ
تصمیمات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجرا است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه:

تصمیمات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجرا است

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه بر هم افزایی و همکاری دستگاه های خدمات رسان با بخش تولید تاکید کرد و افزود: تصمیمات کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای کلیه دستگاه‌های اجرایی عضو و دستگاههای خدمات رسان و نیز بانک های استان لازم الاجرا است.

به گزارش شاتا، محسن دارابی در چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید افزود: در زمینه اعطای تسهیلات کمک‌های فنی و اعتباری بانک های عامل استان همکاری خوبی را با واحدهای تولیدی داشتند.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کرمانشاه یادآور شد: از عمده وظایف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و صیانت از تولید و جلوگیری از تعطیلی واحدهای فعال استو از همه عوامل مرتبط با بخش تولید انتظار می رود با همدلی و همراهی در جهت کمک به واحدهای تولیدی قدم بردارند.

گفتنی است؛ چهل و ششمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور رئیس سازمان صمت استان کرمانشاه، مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه و اعضای کارگروه ستاد تسهیل برگزار و مشکلات واحدهای تولیدی از جمله سیمان غرب و سیمان سامان و جهان بتن بررسی شده و تصمیمات لازم برای رفع مشکلات این واحدهای تولیدی اتخاذ گردید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.0770279566447
Query time: 3.298952738444