1400/08/03  
 
پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۴۵ ۲۸۸
چچ
نظارت ها بر بازار باید هوشمند باشد/ ضعف نظارتی وجود ندارد

معاون سازمان حمایت در شبکه خبر:

نظارت ها بر بازار باید هوشمند باشد/ ضعف نظارتی وجود ندارد

معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در ارتباط تصویری با برنامه تیتر امشب شبکه خبر، گفت: نظارت ها بر بازار باید هوشمند باشد.

به گزارش شاتا، سیدجواد احمدی با بیان این مطلب، افزود: بنا بر دستور رئیس جمهور نظارت ها از تولید و واردات تا مصرف کننده باید انجام شود.
وی تصریح کرد: همه مسئولینی که در حوزه تامین، توزیع و نظارت بربازار هستند از جمله سازمان حمایت در موضوع نظارت نقش دارند.
معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان افزود: نظارت ها اکنون همچنان انجام می شود اما این نظارت ها باید هوشمند باشد.


ضعف نظارتی وجود ندارد
احمدی گفت: ضعف نظارتی وجود ندارد و سخنان رئیس جمهور مبتنی بر این است که نظارت ها باید هوشمندانه باشد.
وی ادامه داد: قیمت ناعادلانه در خودرو، مسکن و ارز است اما در مواد غذایی نیست.
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بنابر شواهد، آنچه اکنون در سطح بازار برای نظارت انجام می شود با استفاده از حداکثر توان نیروی انسانی و امکاناتی که در اختیار وزارت صمت است، انجام می شود.
احمدی گفت: سازمان حمایت با امکانات و نیروهای در اختیار با توان مضاعف نظارت ها و بازرسی ها را در بازار تشدید کرده است و ضعف نظارتی در این باره وجود ندارد.
معاون سازمان حمایت در ادامه افزود: به نظر بنده خطاب رئیس جمهور همه دستگاه های نظارتی و فعالان اقتصادی با توجه به شرایط اقتصادی و جنگ اقتصادی بوده است و اگر معتقدند ضعف نظارتی وجود دارد باید نظارت ها دقیق تر شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.1899666786194
Query time: 2.4984114964803