1400/08/03  
 
پنجشنبه, ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۶:۱۴ ۱۸۵
چچ
95 درصد مطالبات گندم‌کاران پرداخت شده است/خرید گندم تضمینی از کشاورزان تا آخر مهر ماه ادامه دارد

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران:

95 درصد مطالبات گندم‌کاران پرداخت شده است/خرید گندم تضمینی از کشاورزان تا آخر مهر ماه ادامه دارد

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه خرید تضمینی گندم از کشاورزان تا پایان مهرماه ادامه دارد گفت: تاکنون ۹۵ درصد از پول گندم‌های تحولی به مراکز خرید به کشاورزان در سراسر کشور پرداخت شده است.

به گزارش شاتا، یزدان سیف در گفت وگو با خبرنگاران در بوشهر با اشاره به بازدید از انبار ذخیره گندم و کالاهای اساسی بوشهر بیان کرد: استان بوشهر در حال توسعه و وضعیت اقتصادی و تجاری در آن رونق یافته است.

وی با بیان اینکه تردد کشتی‌های تجاری در اسکله‌های بوشهر افزایش یافته است گفت: رونق اقتصادی و تجاری در حال توسعه و وضعیت ذخیره کالاهای اساسی مطلوب و قابل توجه است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با اشاره به خرید تضمینی گندم از کشاورزان خاطر نشان کرد: وضعیت ذخیره گندم در کشور بسیار عالی و مطلوب است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

سیف با اشاره به پرداخت مطالبات گندم‌کاران افزود: تاکنون 95 درصد از پول گندم‌های تحولی به مراکز خرید به کشاورزان پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه خرید تضمینی گندم نسبت به سال قبل افزایش یافته است خاطر نشان کرد:مطالبات گندم‌کاران استان بوشهر 100 درصد پرداخت شده است.

خرید گندم تضمینی از کشاورزان تا آخر مهر ماه ادامه دارد

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه خرید گندم تضمینی از کشاورزان تا آخر مهر ماه ادامه دارد تصریح کرد: مطالبات گندم‌کاران در سراسر کشور در حال تسویه است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

سیف با بیان اینکه ذخیره کالاهای اساسی در حد مطلوب و رضایت بخش است گفت:وضعیت ذخایر کالاهای اساسی الحمدالله بسیار خوب و مطلوب است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9141801198324
Query time: 2.2211860020955