1400/08/03  
 
سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۵ ۲۷۰
چچ
انعقاد تفاهم نامه میان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی

انعقاد تفاهم نامه میان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی

تفاهم نامه آموزشی، پژوهشی و مشاوره ای میان سازمان مدیریت صنعتی و مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی با امضای ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی و پیمان فلسفی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی، منعقد شد.

به گزارش شاتا، ابوالفضل کیانی بختیاری در این جلسه، ضمن بیان تاریخچه ای از سازمان مدیریت صنعتی و برشمردن توانمندی های آن اظهار داشت: سازمان مدیریت صنعتی آمادگی دارد تا در آموزش، فرهنگ سازی و تجاری سازی بحث برند حلال که موضوع مهمی در کشور است همکاری نماید.

وی افزود: علاوه بر این آمادگی داریم نظام حکم روایی در بسیج را در قالب یک دوره مدیریتی آموزش دهیم و موضوع دیگربحث تفکر بسیجی است که می توانیم آن را نیز در قالب یک دوره آموزشی بصورت مشترک برگزار نماییم.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی در ادامه تاکید نمود: درخصوص گفتمان پیشرفت و گام دوم انقلاب نیز آمادگی داریم یک دوره اموزشی مدیریتی طراحی کنیم.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر این می توانیم در خصوص آشنایی با الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت، الزامات جهش تولید و ارتقا شاخص های بهره وری همکاری خوبی داشته باشیم.

در این جلسه پیمان فلسفی مدیرکل دفتر نماینده ولی فقیه در وزارت جهادکشاورزی و فرمانده بسیج مقاومت وزارت جهاد کشاورزی نیز اظهار داشت: زمینه همکاری بین وزارت جهاد کشاورزی و سازمان مدیریت صنعتی فراهم است و این سازمان با وجود زیرساخت ها و امکانات خوبی که دارد می تواند در سطوح مختلف به مجموعه ما کمک نماید.

وی همچنین آمادگی مرکز مقاومت بسیج وزارت جهاد کشاورزی را برای همکاری در خصوص برگزاری دوره های تعالی فرماندهان، صنعت حلال، صنعت کشاورزی، تجارت الکترونیک در بخش کشاورزی و زنجیره تولید در این بخش اعلام نمود.

گفتنی است این تفاهم نامه با هماهنگی پایگاه مقاومت بسیج سازمان مدیریت صنعتی منعقد گردید.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.6508213678996
Query time: 1.9699708620707