1400/07/05  
 
یکشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۵ ۱۰۹
چچ
آمادگی همکاری برای توسعه استان سیستان و بلوچستان با توان حوزه معادن و صنایع مرتبط را داریم

رییس سازمان صمت سیستان و بلوچستان:

آمادگی همکاری برای توسعه استان سیستان و بلوچستان با توان حوزه معادن و صنایع مرتبط را داریم

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: حجم پروژه های عمرانی و به ویژه راهسازی در حال اجرا در استان بسیار بالاست و آمادگی کامل را داریم با توان حوزه معادن و صنایع مرتبط به جهت توسعه استان همکاری لازم را انجام دهیم.

به گزارش شاتا، داود شهرکی در دیدار اکبری «مدیر کل راه و شهرستازی استان» که در محل سازمان صمت برگزار شد، گفت: حداقل 5 پروژه ی بزرگ معدنی از جمله مس، طلا در مناطق تفتان و سرجنگل، تیتانیوم فنوج مطالعات انها به پایان رسیده و یا در حال انجام مطالعات پایانی می باشد و جزو معادن اقتصادی کشور محسوب می شوند و به مرحله ی ایجاد صنایع فرآوری رسیده ایم و بسیاری از شرکت های بزرگ برای ایجاد صنایع معدنی اعلام آمادگی نموده اند.

وی افزود: سرعت گرفتن پروژه های عمرانی بویژه در زمینه راهسازی و ایجاد بزرگراهها خواسته همه مردم و مسئولان استان می باشد و ایجاد بزرگراهها و راه های دسترسی مناسب به توسعه معادن و صنایع، ترانزیت و تجارت و بازرگانی نیز کمک شایانی می نماید و آمادگی لازم را جهت هماهنگی تامین مواد معدنی مورد نیاز پروژه ها بویژه در حوزه راهسازی داریم.

شهرکی ادامه داد : در صد قابل توجهی از صنایع کشور را صنایع مرتبط با صنایع ساختمانی تشکیل می دهد که مرتبط با حوزه راهسازی و فعالیت های عمرانی نیز می باشند و افزایش پروژه های عمرانی به معادن و صنایع مرتبط در استان نیز رونق می دهد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.5826366742452
Query time: 1.825621287028