1400/07/05  
 
یکشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۳:۲۷ ۵۸
چچ
شرکت های تامین کننده گاز مایع توان حمل سهمیه و ذخیره سازی را بالا ببرند

رئیس سازمان صمت سیستان و بلوچستان :

شرکت های تامین کننده گاز مایع توان حمل سهمیه و ذخیره سازی را بالا ببرند

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان بیان کرد : در زمینه ی گاز مایع هیچ گونه کسری سهمیه گاز برای استان پذیرفتنی نیست و شرکت های تامین و توزیع گاز مایع با افزایش توان خود در زمینه ی حمل و ذخیره سازی باید پاسخگوی مردم باشند .

به گزارش شاتا، داود شهرکی در جلسه ای به منظور بررسی روند تامین و توزیع گاز مایع در استان که با حضور دادستان زاهدان و سایر اعضاء برگزار شد، افزود : روند گاز رسانی به منازل در استان باید سرعت بگیرد.

وی ادامه داد : هم اکنون قیمت هر سیلندر گاز 9 هزار و 700 تومان می باشد که خودروهای توزیع کنند حتما" باید این مبلغ را از طریق دستگاه کارتخوان دریافت نمایند .

شهرکی در ادامه افزود : شرکت های توزیع کننده گاز مایع می بایست طرح اشتراک پذیری را ادامه دهند و سیلندر گاز را درب منازل تحویل نمایند و در صورت نیاز و تقاضای بیشتر از طریق یکی از شرکت های توزیع کننده و با هماهنگی صورت پذیرفته 20 نقطه از شهر زاهدان نیز سیلندر توزیع خواهد شد .

وی در پایان گفت : آمادگی این را داریم در صورتی که سرمایه گذارانی قصد ایجاد کارخانه ی مخازن CNG در استان را داشته باشند با قید فوریت مجوز ها را صادر و در صورت درخواست ایجاد مراکز دو گانه سوز کردن خودرو نیز در این رابطه تسریع خواهد شد .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.9562292098999
Query time: 2.2410755157471