1400/07/03  
 
دوشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ۶۱
چچ
تمهیدات لازم برای تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودرو در ایران‌خودرو کرمانشاه

رییس سازمان صمت استان کرمانشاه اعلام کرد:

تمهیدات لازم برای تولید سالانه 100 هزار دستگاه خودرو در ایران‌خودرو کرمانشاه

رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان کرمانشاه گفت: تمهیدات لازم برای تولید 100 هزار دستگاه خودرو در سال در سایت ایران‌خودرو کرمانشاه اندیشیده شده است.

به گزارش شاتا، محسن دارابی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که مربوط به پیگیری مصوبات ایران‌خودرو کرمانشاه بود؛ گفت: طرح احداث سایت ایران‌خودرو کرمانشاه از عمده مصوبات سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه بود که در دولت تدبیر و امید افتتاح و بهره‌برداری رسیده است.

دارابی با بیان مطالب فوق افزود: درحال حاضر روزانه صد و هفتاد و پنج دستگاه در این سایت مونتاژ و به بازار عرضه می شود.

رییس سازمان صنعت معدن تجارت استان کرمانشاه در ادامه تاکید کرد: کلیه تمهیدات لازم برای تحقق ظرفیت تولید صد هزار دستگاه در سال اندیشه شده‌است و با توجه به نیاز بازار و قابلیت های زیادی که این سایت دارد بزودی شاهد ایجاد واحدهای تولید بدنه و رنگ‌آمیزی خواهیم شد، که با ایجاد چرخه تولید این واحد صنعتی می‌توان ارزش افزوده و در نتیجه اشتغال زیادی را ایجاد نمود.

دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در بخش دیگری از سخنان خود به پیگیری مصوبات شرکت ایران‌خودرو کرمانشاه پرداخت و افزود: در سی و هفتمین جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که به ریاست استاندار کرمانشاه و با حضور مقیمی؛ مدیرعامل شرکت‌ ایران‌خودرو برگزار شد، قرار شد که معافیت مالیاتی واحدهای تولیدی مستقر در شهرک صنعتی صحنه از جمله ایران‌خودرو کرمانشاه از 7 سال به 13 سال افزایش یابد که در این خصوص مکاتبات و پیگیری‌های متعددی از سوی اداره‌کل امور مالیاتی و نیز از طریق نماینده مردم دشهرستان های صحنه، هرسین و کنگاور در مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

دارابی در ادامه تاکید کرد: در خصوص درخواست راه‌اندازی تصفیه‌خانه فاضلاب مربوط به این شرکت نیز مکاتبات لازم با سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران صورت گرفته و قرار شد که 50 درصد اعتبارات لازم به این طرح از محل استانی و 50 درصد دیگر آن از طریق سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران تامین گردد.

جلسه پیگیری مصوبات ایران‌خودرو کرمانشاه با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه رییس سازمان صمت استان کرمانشاه، مدیرکل دفتر جذب سرمایه گذاری استانداری کرمانشاه، مدیرعامل سایت ایران‌خودرو کرمانشاه و بقیه اعضای این کارگروه در سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه برگزار شد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.0537786483765
Query time: 1.3381196657817