1400/07/05  
 
دوشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۱ ۱۲۵
چچ
عزم راسخ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی استان کرمانشاه

عزم راسخ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی استان کرمانشاه

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه از عزم راسخ ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای پیگیری مشکلات واحدهای تولیدی خبر داد و افزود: کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با جایگاه قانونی که دارد بیش از پیش در خصوص مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی حساس است و مدام مشکلات بنگاههای تولیدی رادنبال می کند.

به گزارش شاتا، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در شصت و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور مدیرعامل بنیاد برکت در سالن تدبیر استانداری کرمانشاه برگزار شد؛ افزود: استان کرمانشاه اگرچه یک استان صنعتی نیست اما جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور تشکل های خصوصی از جمله خانه صنعت معدن استان برگزار می شود که جا دارد از رییس و دبیر آن تقدیر و تشکر نمایم.

حاتمی در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح فعالیت‌ها و اقدامات مثبت بنیاد برکت در احیای واحدهای تولیدی پرداخت و افزود: 16واحد تولیدی راکد با مشارکت بنیاد برکت وارد مرحله جدیدی شده‌اند و هدف اصلی این بنیاد کمک به احیای واحدهای تولیدی بوده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری کرمانشاه در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی و نام گذاری سال جدید تحت عنوان جهش تولید هم‌اکنون تعدادی از واحدهای تولیدی که بنیاد برکت در آن مشارکت مالی نموده، نیاز به کمک و مساعدت دارند که باید با هم‌افزایی و تشریک مساعی مشکلات آن‌ها را حل‌وفصل نماییم. دکتر مدنی نیز در این جلسه با اشاره به این موضوع که هدف اصلی بنیاد برکت در خصوص ورود به کارهای تولیدی، کمک به واحدهایی است که از لحاظ مالی دچار مشکل شده‌اند که این بنیاد پس از این‌که مسایل مالی واحد تولیدی راکد که معمولاً زیان‌ده است را مرتفع ‌نماید، بدون هیچ‌گونه سود و منفعت مالی از آن خارج می شود.

خوراک سازان دالاهو، دان آوران بیستون، سپهر چاپ ماندگار، سیم و کابل کرمانشاه، گاوداری نوین گستران فرزام هور، اتو ترانس غرب از عمده واحدهای تولیدی بودند که در این جلسه مشکلات آن‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفت

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.3370820681254
Query time: 3.024455388387