1400/07/05  
 
سه شنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۴۲ ۲۷۰
چچ
تسریع روند سرمایه‌گذاری و حل مشکلات صنعتگران در مرکز فوریت‌های بررسی و رفع موانع واحدهای تولیدی

تسریع روند سرمایه‌گذاری و حل مشکلات صنعتگران در مرکز فوریت‌های بررسی و رفع موانع واحدهای تولیدی

معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: مرکز فوریت‌های بررسی و رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری، محلی برای تسریع درروند سرمایه‌گذاری و حل مشکلات صنعت گران خواهد بود.

به گزارش شاتا، احسان صلاحی با اعلام خبر فوق افزود: این مرکز به‌عنوان محلی امن و روان‌ساز، درواقع کاتالیزور و تسریع‌کننده مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید است.

وی خاطرنشان ساخت: این مرکز و کارشناسان مجرب، دلسوز و متعهد آن به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی، نشست اضطراری، مذاکره و تعامل فی‌مابین برای شنیدن سخنان و مشکلات تولیدکنندگان و دسترسی به راه‌کارهای سازنده و پیش برنده برای حل مشکلات و رفع موانع آنان است.

صلاحی گفت: مرکز فوریت‌های بررسی و رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی در همه زمینه‌ها، به‌ویژه مباحث اعتباری، سرمایه‌گذاری، مشاوره‌های فنی و تخصصی ضروری، مکاتبات لازم، پی گیری امور اجرایی، تصویب موارد ضروری برای رفع موانع و پی گیری مصوبات، فعالیت می‌کند و در واقع، مکمل نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید است و هدف آن، سرعت بخشیدن به فعالیت‌ها و اقدامات لازم در همه زمینه‌های یادشده است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.928501923879
Query time: 2.1768609682719