1400/07/05  
 
شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۳:۴۰ ۷۴
چچ
اهداء گل به واحد‌های صنفی/ اقدامی متفاوت در گشت ویژه نظارتی سیستان و بلوچستان

اهداء گل به واحد‌های صنفی/ اقدامی متفاوت در گشت ویژه نظارتی سیستان و بلوچستان

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان از اقدام متفاوت بازرسی و نظارت سازمان صمت و تعزیرات حکومتی در روز بازرس در سیستان و بلوچستان و اهدای گل به برخی واحد‌های صنفی که قوانین و مقررات نظام صنفی را رعایت نمودند، خبر داد.

به گزارش شاتا، قاسمی گفت: گشت مشترک نظارتی بمناسبت سالروز تاسیس سازمان بازرسی و نظارت و تعزیرات و روز بازرس, متفاوت از سایر گشت های مشترک نظارتی، در زاهدان برگزار شد.

وی ادامه داد: در این گشت توسط معاونین و بازرسین سازمان صنعت،معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی به واحد‌های صنفی که مقررات نظام صنفی را رعایت نمودند شاخه گل اهدا شد.

قاسمی گفت: استان ۴۵ هزار واحد صنفی فعال دارد که اکثر واحد‌های صنفی مقررات نظام صنفی را رعایت می کنند و تعداد اندکی از سودجویان متاسفانه سعی در اخلال در بازار دارند و با مشارکت مردم و توان بازرسان و هدفمند کردن بازرسی ها، فضا را برای متخلفین نا امن می کنیم.

وی در ادامه افزود: در طی گشت نظارتی که انجام شد، از داروخانه ها و مراکز عرضه کالاهای اساسی نیز بازرسی بعمل آمد و تذکرات لازم نیز داده شد و برای تعدادی از متخلفین نیز پرونده تشکیل گردید.

معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان، اعلام داشت : مردم می توانند گزارشات خود را در خصوص تخلفات اقتصادی از جمله گرانفروشی ،کم فروشی وتقلب ، احتکار ، انبارهای بی نام نشان و... از طریق تماس تلفنی باشماره 124 ستادخبری سازمان در طول شبانه روز ( ازساعت 6صبح تا 13 و 16 تا 19 پاسخگویی اپراتور واز ساعت 19 به بعد از طریق تلفن پیامگیر و یا با حضور در محل سازمان به حوزه ستادخبری بصورت حضوری وکتبی ارائه نمایند و پس از اخذ گزارش ، بازرسین این سازمان سریعاً اقدام به بررسی واعلام نتیجه گزارش ( متخلف – غیرمتخلف) نموده که پس از آن طی تماس با شاکی نتیجه گزارش اعلام خواهد شد.

گفتنی است : هم استانیهای عزیز می توانند از طریق پورتال سازمان به آدرسcppo.mimt.gov.ir و یا اپلیکیشن آپ نیز گزارشات خود را ثبت که از همین روشها نیز گزارشات مردمی قابل رسیدگی از طرف بازرسین می باشد.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 4.1302487055461
Query time: 3.4129986763