1400/07/05  
 
شنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۵ ۸۰
چچ
صدور و تمدید ۹۳ فقره کارت بازرگانی از ابتدای سال 99 تاکنون در سمنان

صدور و تمدید ۹۳ فقره کارت بازرگانی از ابتدای سال 99 تاکنون در سمنان

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صدور و تمدید ۹۳ فقره کارت بازرگانی از ابتدای امسال تاکنون خبر داد.

به گزارش شاتا، حمیدرضا مداح در جلسه ای که بمنظور بررسی مشکلات صدور کارت بازرگانی برگزار شد، با اعلام این خبر گفت: در هشت ماه ابتدایی سالجاری ، ۱۰۸ فقره مجوز کارت بازرگانی در استان ثبت شده است.

وی با اشاره به وضعیت مجوزهای کارت بازرگانی صادر شده در استان تصریح کرد: از این تعداد ، ۲۹ فقره صدور ، ۶۴ فقره تمدید ، ۴ فقره تعلیق و ۱۱ فقره نیز تغییر می باشد که از ابتدای امسال تاکنون انجام گرفته است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان همچنین از ثبت ۲۷۰۰ سفارش واردات کالا به استان سمنان در این مدت خبر داد و افزود: این تعداد سفارش واردات کالا به ارزش ۵۲۰ میلیون دلار در استان انجام پذیرفته است.

حمیدرضا مداح بیان کرد: در این مدت بیش از ۳ هزار پرونده ثبت سفارش واردات کالاهایی از قبیل ماشین آلات و تجهیزات مربوطه ، مواد اولیه مورد نیاز خط تولید واحدها ، محصولات شیمیایی ، مواد نساجی و مصنوعات مربوطه ، اجزا و قطعات لوازم خانگی ، محصولات فلزی ، قطعات خودرو ، مواد اولیه مربوط به تولید محصولات بهداشتی و شوینده و غیره در استان مورد بررسی قرار گرفته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.236690680186
Query time: 1.4707094828288