1400/07/05  
 
دوشنبه, ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ۱۳:۳۸ ۲۲۶
چچ
انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان صمت استان سمنان و سپاه پاسداران/ استفاده از ظرفیت های بسیج و سپاه در نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی و کنترل قیمت ها

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان صمت استان سمنان و سپاه پاسداران/ استفاده از ظرفیت های بسیج و سپاه در نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی و کنترل قیمت ها

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری میان سازمان صمت و سپاه استان در نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی خبر داد.

به گزارش شاتا، علی تشنه دل با اعلام این خبر افزود: طی این تفاهم نامه همکاری، از ظرفیت های بسیج و سپاه استان در امر تنظیم بازار و کنترل قیمت ها و همچنین بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی استان استفاده می شود.

وی تصریح کرد: پیرو فرمایشات فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) در روز هفدهم ربیع الاول مبنی بر لزوم تنظیم بازار و کنترل قیمت ها و کمک بسیج در آرامش بازار و اطمینان خاطر مردم عزیز استان، این تفاهم نامه همکاری فی ما بین سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان و فرماندهی سپاه استان منعقد شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان بیان کرد: اکثریت کسبه محترم اعم از تولیدی، توزیعی، خدماتی و خدمات فنی، انصاف را سرلوحه خود قرار داده اند و در مقطع کنونی که جامعه و مردم عزیز به ویژه قشر ضعیف به آرامش نیاز دارند ، بر اساس انعقاد این تفاهم نامه در جهت کمک به نظارت بر بازار و حفظ آرامش و ثبات لازم ، به هر میزان نیروی بسیجی داوطلب که مورد درخواست ادارات صمت در سطح استان باشد ، توسط سازمان بسیج انجام می شود.

تشنه دل اضافه کرد: رسیدگی به گزارشات و شکایات مردمی ، اجرای طرح های نظارتی مربوط به کنترل بازار ، کمک به شناسائی انبارهای غیر مجاز و احتکار کالا و نظارت و بازرسی بر کارخانجات و واحدهای تولیدی از مهمترین مفاد ذکر شده در این تفاهم نامه می باشد.

وی افزود: نیروهای بسیج در سطح بازار به صورت نامحسوس، جهت جمع آوری اخبار و اطلاعات مربوط به تخلفات فصل هشتم ق.ن.ص در قالب طرح ناظران افتخاری در جهت پیشگیری از وقوع تخلف حضور خواهند یافت و درکوتاهترین زمان ممکن گزارشات تنظیمی را از طریق رابط تعیین شده بسیج اصناف به سازمان صمت ارسال خواهند نمود

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 3.9584673245748
Query time: 3.1998872756958