1400/08/04  
 
شنبه, ۲۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱ ۷۳
چچ
توزیع بیش از ۲۷۰ تن کالای اساسی در دامغان در آذر ماه 99

توزیع بیش از ۲۷۰ تن کالای اساسی در دامغان در آذر ماه 99

رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان دامغان گفت: در یک ماه گذشته ، بالغ بر ۲۷۰ تن انواع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان دامغان توزیع گردید.

به گزارش شاتا، حمید صالحی با اعلام این خبر افزود: با توجه به گستردگی تقاضای مردم شریف دامغان برای خرید کالاهای اساسی مورد نیاز خود ، این اداره به جهت پاسخگویی به تقاضای مردم و تنظیم بازار اقدام به توزیع بیش از ۲۷۰ تن انواع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم منجمله برنج ، روغن، شکر، مرغ گرم و مرغ منجمد در شهرستان دامغان نموده است.

وی تصریح کرد: از ابتدای آذرماه تا کنون در حدود ۳۰ تن برنج هندی ، ۱۰۰ تن گوشت مرغ گرم ، ۲۶ تن مرغ منجمد ، ۷۶ تن شکر بسته بندی ، ۴۲۰۰ حلب روغن نیمه جامد و در حدود ۳۸هزار عدد روغن مایع توسط فروشگاه های عرضه کننده مواد غذایی در شهرستان توزیع شده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دامغان این اطمینان را به مردم دامغان داد که روند توزیع کالاهای اساسی تا ایجاد آرامش در بازار همچنان ادامه دارد و ادامه داد: انتظار داریم خرید مردم به اندازه نیاز خود باشد تا انشالله احتکار خانگی صورت نگیرد.

وی افزود: همشهریان عزیز در صورت مشاهده هر گونه تخلف صنفی شامل گرانفروشی، احتکار و موارد دیگر با تلفن ۱۲۴ سامانه ستاد خبری تماس گرفته و مراتب را اعلام تا در اسرع وقت موضوع تخلف پیگیری شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.9118806521098
Query time: 1.1845806439718