1400/07/05  
 
دوشنبه, ۰۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۱۹ ۱۱۹
چچ
توزیع 781 تن کالای اساسی در نیکشهر تا پایان آذر 99

توزیع 781 تن کالای اساسی در نیکشهر تا پایان آذر 99

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در جلسه تنظیم بازار شهرستان نیکشهر با بیان این مطلب، افزود: در تامین و توزیع کالاهای اساسی در شهرستان نیکشهر جای هیچ نگرانی نیست و از ابتدای سالجاری تاکنون ۷۸۱ تن کالاهای اساسی در شهرستان نیکشهر توزیع شده است.

به گزارش شاتا، داود شهرکی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان نیکشهر که با حضور معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداری، فرماندار شهرستان ومدیران و نمایندگان دستگاه های ذیربط در محل فرمانداری نیکشهر برگزار شد ، افزود: با هماهنگی و همکاری دستگاه های مرتبط و برنامه ریزی های که صورت پذیرفت تامین و توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در شهرستان نیکشهر در حال انجام است .

وی ادامه داد: با همکاری صنوف و مردم، رعایت پروتکل های بهداشتی به جهت مبارزه با بیماری کرونا در سطح بازار شهرستان به خوبی انجام گردیده است .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری نیروهای نظامی و بسیج در شهرستان نیکشهر نظارت ها در بخش تامین و توزیع اقلام اساسی مردم و انجام گشت‌های نظارتی از صنوف به صورت هدفمند همه روزه در حال انجام است .

وی در ادامه بیان کرد: خوشبختانه در شهرستان نیکشهر در بخش توزیع اقلام تنظیم بازار به جهت حفظ کرامت مردم هیچ صفی ایجاد نشده است .

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان در پایان تصریح کرد : از ابتدای سالجاری تا کنون جمعا ۷۸۱ تن کالاهای اساسی از جمله مرغ ، روغن ، برنج ، شکر و گوشت با قیمت یارانه ای و به جهت تنظیم بازار و جلوگیری از کمبودهای احتمالی در حوزه به شهرستان نیکشهر توزیع شده است .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 2.7984913190206
Query time: 2.0351403554281